Divi 4.24.1 - en to pl translation catalogue (1189 entries)

en:  Enable canonical URL's
pl: Włącz kanoniczne adresy URL

en:  Enable custom title
pl: Włącz tytuł niestandardowy

en:  Enable meta description
pl: Włącz znacznik meta „description”

en:  Enable meta keywords
pl: Włącz znacznik meta „keywords”

en: %1$s Columns
pl: Liczba kolumn: %1$s

en: %1$s could not be displayed.
pl: Nie można wyświetlić %1$s.

en: %d Item
pl: %d Pozycja

en: %d Items
pl: %d Elementy

en: %d Layout
pl: %d układ

en: %d Layout Pack
pl: %d pakiet układu

en: %d Layout Packs
pl: %d pakiety układów

en: %d Layouts
pl: %d układów

en: %d Module
pl: %d moduł

en: %d Modules
pl: %d modułów

en: %d Page
pl: %d strona

en: %d Pages
pl: %d stron

en: %d Reviews
pl: %d recenzji

en: %d Row
pl: %d wiersz

en: %d Rows
pl: %d wierszy

en: %d Sales
pl: %d sprzedaży

en: %d Section
pl: %d sekcja

en: %d Sections
pl: %d sekcje

en: %d Total Layouts
pl: %d wszystkich układów

en: %s Name
pl: %s Imię

en: %s Theme Options
pl: %s Opcje motywu

en: &laquo; Older Entries
pl: &laquo; Starsze wpisy

en: + Add One More Tab
pl: + Dodaj jedną zakładkę

en: 0 Comments
pl: 0 komentarzy

en: 0 comments
pl: 0 komentarzy

en: 1 Column
pl: 1 kolumna

en: 1 Comment
pl: 1 komentarz

en: 1 comment
pl: 1 komentarz

en: 3D Render
pl: Renderowanie 3D

en: 404 Not Found
pl: Nie znaleziono 404

en: <div class="updated"><p>This is a fresh installation of %1$s theme. Don't forget to go to <a href="%2$s">ePanel</a> to set it up. This message will disappear once you have clicked the Save button within the <a href="%2$s">theme's options page</a>.</p></div>
pl: <div class="updated"><p>To jest nowa instalacja szablonu %1$s. Proszę nie zapomnieć o przejściu do <a href="%2$s">ePanel</a>, aby dokonać odpowiednich ustawień. Ta wiadomość zniknie po kliknięciu przycisku „Zapisz” na <a href="%2$s">stronie opcji szablonu</a>.</p></div>

en: <em>Before you can receive product updates, you must first authenticate your Elegant Themes subscription. To do this, you need to enter both your Elegant Themes Username and your Elegant Themes API Key into the Updates Tab in your theme and plugin settings. To locate your API Key, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">log in</a> to your Elegant Themes account and navigate to the <strong>Account > API Key</strong> page. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Learn more here</a></em>. If you still get this message, please make sure that your Username and API Key have been entered correctly
pl: <em>Aby móc otrzymywać aktualizacje produktów, musisz najpierw uwierzytelnić swoją subskrypcję Elegant Themes. Aby to zrobić, musisz wprowadzić zarówno swoją nazwę użytkownika Elegant Elegant Themes, jak i klucz Elegant Themes API na karcie Aktualizacje w ustawieniach motywu i wtyczki. Aby zlokalizować klucz API, <a href="https://www.elegantthemes.com/members-area/api/" target="_blank">zaloguj się</a> na swoje konto Elegant Themes i przejdź do strony <strong>Konto > Klucz API</strong>. <a href="https://www.elegantthemes.com/documentation/divi/update-divi/" target="_blank">Dowiedz się więcej tutaj</a></em>. Jeśli nadal otrzymujesz ten komunikat, upewnij się, że Twoja nazwa użytkownika i klucz API zostały wprowadzone poprawnie

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
pl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Starsze komentarze

en: AI Unlimited
pl: Nieograniczona sztuczna inteligencja

en: API Key
pl: Klucz API

en: About
pl: O

en: About %s seconds remaining
pl: Pozostało około %s sekund

en: About Me
pl: O mnie

en: Abstract Art
pl: Sztuka abstrakcyjna

en: Access Your %s From Any Website
pl: Uzyskaj dostęp do swojego %s z dowolnej strony internetowej

en: Active Link Color
pl: Kolor aktywnego linku

en: Active Primary Menu Link Color
pl: Aktywny Podstawowa Menu link Kolor

en: Add Author Bio
pl: Dodaj biografię autora

en: Add Background Color
pl: Dodaj kolor tła

en: Add Button Icon
pl: Dodaj ikonę na przycisku

en: Add ET Box
pl: Dodaj pudełko ET

en: Add ET Button
pl: Dodaj przycisk ET

en: Add ET Learn more block
pl: Dodaj blok ET Dowiedz się więcej

en: Add ET Tabs
pl: Dodaj zakładki ET

en: Add Element
pl: Dodaj element

en: Add From Library
pl: Dodaj z biblioteki

en: Add New Category
pl: Dodaj nową kategorię

en: Add New Cloud Category
pl: Dodaj nową kategorię chmury

en: Add New Cloud Tag
pl: Dodaj nowy tag chmury

en: Add New Layout
pl: Dodaj nowy układ

en: Add New Pack
pl: Dodaj nowy pakiet

en: Add New Tag
pl: Dodaj nowy tag

en: Add New Theme Options
pl: Dodaj nowe opcje motywu

en: Add Theme Options
pl: Dodaj opcje motywu

en: Add To Categories
pl: Dodaj do kategorii

en: Add To Divi Cloud
pl: Dodaj do Divi Cloud

en: Add To Favorites
pl: Dodaj do ulubionych

en: Add To Tags
pl: Dodaj do tagów

en: Add a Tooltip Text
pl: Dodaj tekst podpowiedzi

en: Add code to the < body > (good for tracking codes such as google analytics)
pl: Dodaj kod do obszaru < body > (dobry do śledzenia kodów, np. Google Analytics)

en: Add code to the < head > of your blog
pl: Dodaj kod < head > Twojego bloga

en: Add code to the bottom of your posts, before the comments
pl: Dodaj kod na dole swoich wpisów, przed komentarzami

en: Add code to the top of your posts
pl: Dodaj kod u góry Twoich wpisów

en: Added Context
pl: Dodano kontekst

en: Adsense Code
pl: Kod Adsense

en: Advanced Settings
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Advertisement
pl: Reklama

en: Agency About Page
pl: Agencja O stronie

en: Agency Blog Page
pl: Strona bloga agencji

en: Agency Contact Page
pl: Strona kontaktowa agencji

en: Agency Home Page
pl: Strona główna agencji

en: Agency Landing Page
pl: Strona docelowa agencji

en: Agency Portfolio Page
pl: Strona portfolio agencji

en: Agency Pricing Page
pl: Strona z cenami agencji

en: All
pl: Wszystko

en: All Divi users can store up to %s items to their Divi Cloud for free. To save more items to your cloud and unlock unlimited storage, upgrade your Divi Cloud membership today. If you build Divi websites for a living, Divi Cloud is an awesome add-on and an amazing time saver. You are going to love it!
pl: Wszyscy użytkownicy Divi mogą bezpłatnie przechowywać do %s elementów w swojej Divi Cloud. Aby zapisać więcej elementów w chmurze i odblokować nieograniczoną przestrzeń dyskową, uaktualnij swoje członkostwo Divi Cloud już dziś. Jeśli budujesz witryny Divi, aby żyć, Divi Cloud to niesamowity dodatek i niesamowita oszczędność czasu. Pokochasz to!

en: All Theme Options
pl: Wszystkie opcje motywu

en: Any code you place here will appear in body section of all pages of your blog. This is usefull if you need to input a tracking pixel for a state counter such as Google Analytics.
pl: Wszelki umieszczony tutaj kod będzie się pojawiać w sekcji „body” każdej strony Twojego bloga. Jest to przydatne, gdy trzeba wstawić piksel do śledzenia do licznika odwiedzin, np. Google Analytics.

en: Any code you place here will appear in the head section of every page of your blog. This is useful when you need to add javascript or css to all pages.
pl: Wszelki umieszczony tutaj kod będzie się pojawiać w sekcji nagłówka każdej strony Twojego bloga. Jest to przydatne, gdy trzeba dodać JavaScript lub CSS do wszystkich stron.

en: Any code you place here will be placed at the bottom of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
pl: Każdy kod, który tutaj umieścisz, zostanie umieszczony na dole wszystkich pojedynczych postów. Jest to przydatne, jeśli chcesz zintegrować elementy, takie jak linki do zakładek społecznościowych.

en: Any code you place here will be placed at the top of all single posts. This is useful if you are looking to integrating things such as social bookmarking links.
pl: Wszelki umieszczony tutaj kod będzie się pojawiać na górze wszystkich wpisów. Jest to przydatne, gdy chcesz zintegrować np. takie funkcje, jak odnośniki do portali społecznościowych.

[ctx: Apply layout to the page]
en: Use This Layout
pl: Użyj tego układu

en: Archives
pl: Archiwa

en: Are You Sure?
pl: Jesteś pewny?

en: Aspect Ratio
pl: Współczynnik proporcji

en: At Least
pl: Co najmniej

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Authentication Required
pl: Wymagane uwierzytelnienie

en: Author
pl: Autor

en: Author Image URL
pl: URL obrazka autora

en: Auto
pl: Automatycznie

en: Auto Speed
pl: Automatyczna prędkość

en: Automattic slider speed (works only if Auto is set to yes)
pl: Prędkość automatycznego slajdera (działa tylko, gdy w funkcji „Automatycznie” zaznaczono opcję „tak”)

en: Back To Top Button
pl: Przycisk powrotu do góry

en: Background
pl: Tło

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Background Fill Description
pl: Opis wypełnienia tła

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Background Position
pl: Pozycja tła

en: Background Repeat
pl: Powtarzanie tła

en: Background image URL or base64 string is required.
pl: Wymagany jest URL obrazu tła lub ciąg Base64.

en: Banner
pl: Baner

en: Before generating a new image, you must extend the image canvas using the draggable anchors.
pl: Przed wygenerowaniem nowego obrazu należy rozszerzyć obszar obrazu za pomocą przeciąganych kotwic.

en: Before generating a new image, you must make a rough sketch of the object you want to add.
pl: Przed wygenerowaniem nowego obrazu musisz wykonać wstępny szkic obiektu, który chcesz dodać.

en: Before generating a new image, you must paint the area of the image you want to modify.
pl: Przed wygenerowaniem nowego obrazu należy zamalować obszar obrazu, który ma zostać zmodyfikowany.

en: Before you can download Premade Layouts from the %1$s Library you must authenticate your %2$s subscription.
pl: Zanim będziesz mógł pobrać gotowe układy z biblioteki %1$s, musisz uwierzytelnić swoją subskrypcję %2$s.

en: Before you can generate Text using the Divi AI you must authenticate your Elegant Themes subscription.
pl: Zanim będziesz mógł wygenerować tekst za pomocą Divi AI, musisz uwierzytelnić swoją subskrypcję Elegant Themes.

en: Blog Post
pl: Post na blogu

en: Blog Style Mode
pl: Tryb stylu blogowego

en: Body Font
pl: Czcionka głównej treści

en: Body Font Style
pl: Styl czcionki w korpusie

en: Body Line Height
pl: Wysokość linii w korpusie

en: Body Link Color
pl: Kolor linku w korpusie

en: Body Text Color
pl: Kolor tekstu w korpusie

en: Body Text Size
pl: Rozmiar tekstu w korpusie

en: Body/Link Line Height
pl: Wysokość linii w korpusie / linku

en: Body/Link Text Size
pl: Rozmiar tekstu w korpusie / linku

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Border Color
pl: Kolor obramowania

en: Border Radius
pl: Promień obramowania

en: Border Width
pl: Szerokość obramowania

en: Bottom
pl: Do dołu

en: Bottom Bar
pl: Dolny pasek

en: Bottom to Top
pl: Z dołu do góry

en: Brush Blur
pl: Rozmycie pędzla

en: Brush Color
pl: Kolor pędzla

en: Brush Size
pl: Rozmiar pędzla

[ctx: Business]
en: Agency
pl: Agencja

[ctx: Business]
en: Consultant
pl: Konsultant

en: Button
pl: Przycisk

en: Button Font Style
pl: Styl czcionki na przycisku

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Buttons Font
pl: Czcionka na przycisku

en: Buttons Hover Style
pl: Style przycisków po najechaniu myszką

en: Buttons Style
pl: Style przycisków

en: Buy
pl: Kup

en: By %s
pl: Przez %s

en: By Elegant Themes
pl: Według Elegant Themes

en: By The Community
pl: przez społeczność

en: By default comments are not placed on pages, however, if you would like to allow people to comment on your pages simply enable this option.
pl: Domyślnie, komentarze nie są umieszczane na stronach, jeśli jednak chcesz umożliwić użytkownikom komentowanie na swoich stronach, po prostu włącz tę opcję.

en: By default pages are sorted by name. However if you would rather have them sorted by ID you can adjust this setting.
pl: Domyślnie, strony są sortowane według nazwy. Jeśli jednak chcesz, by były sortowane według ID, możesz dostosować to ustawienie.

en: By default the navigation bar stays on top of the screen at all times. We suggest to disable this option, if you need to use a logo taller than the default one.
pl: Domyślnie, pasek nawigacji zostaje przez cały czas na górze ekranu. Jeśli chcesz użyć dużego obrazka logo proponujemy wyłącznie tej opcji.

en: By default the theme creates a Home link that, when clicked, leads back to your blog's homepage. If, however, you are using a static homepage and have already created a page called Home to use, this will result in a duplicate link. In this case you should disable this feature to remove the link.
pl: Domyślnie, szablon tworzy odnośnik do strony głównej, który, po kliknięciu, kieruje z powrotem do strony głównej blogu. Jeśli jednak używasz statycznej strony głównej i już utworzyłeś/-aś stronę o nazwie Strona główna, to użycie tej funkcji spowoduje powstanie zduplikowany odnośnik. W takim przypadku należy wyłączyć tę opcję, aby usunąć ten odnośnik.

en: By default the theme creates post titles based on the title of your post and your blog name. If you would like to make your meta title different than your actual post title you can define a custom title for each post using custom fields. This option must be enabled for custom titles to work, and you must choose a custom field name for your title below.
pl: Domyślnie, szablon tworzy tytuły wpisów w oparciu o tytuł Twojego wpisu oraz Twoją nazwę bloga. Jeśli chcesz, by znacznik meta „title” różnił się od tytułu wpisu, do każdego wpisu możesz zdefiniować tytuł niestandardowy, za pomocą pól niestandardowych. Aby tytuły niestandardowe działały, ta opcja musi być włączona i poniżej musisz podać niestandardową nazwę, która stanie się tytułem.

en: By default the theme does not add keywords to your header. Most search engines don't use keywords to rank your site anymore, but some people define them anyway just in case. If you want to add meta keywords to your header then enable this option and fill in the custom keywords field below.
pl: Domyślnie, w temacie nie dodaje się słów kluczowych do nagłówka. Większość wyszukiwarek nie wykorzystuje już słów kluczowych do pozycjonowania strony, ale niektórzy twórcy stron dodają je na wszelki wypadek. Jeśli chcesz dodać znaczniki meta „keywords” do nagłówka, włącz tę opcję i wypełnij poniżej pole niestandardowych słów kluczowych.

en: By default the theme truncates your posts on index/homepages automatically to create post previews. If you would rather show your posts in full on index pages like a traditional blog then you can activate this feature.
pl: Domyślnie, szablon automatycznie przycina fragmenty wpisów, aby utworzyć podglądy wpisów. Jeśli wolisz, by Twoje wpisy były wyświetlane w całości, jak w tradycyjnym blogu, możesz aktywować tę funkcję.

en: By default the theme uses a combination of your blog name and your blog description, as defined when you created your blog, to create your homepage titles. However if you want to create a custom title then simply enable this option and fill in the custom title field below.
pl: Domyślnie, do tworzenia tytułów strony głównej, w temacie stosowane jest połączenie Twojej nazwy bloga i opisu bloga, tak, jak to określono podczas tworzenia bloga. Tym niemniej, jeśli chcesz utworzyć tytuł niestandardowy, po prostu włącz tę opcję i wypełnij pole tytułu niestandardowego poniżej.

en: By default the theme uses your blog description, as defined when you created your blog, to fill in the meta description field. If you would like to use a different description then enable this option and fill in the custom description field below.
pl: Domyślnie, do wypełnienia pola znacznika meta „description” stosowany jest opis bloga taki, jaki podano podczas tworzenia bloga. Jeśli chcesz użyć innego opisu, włącz tę opcję i wypełnij niestandardowe pole opisu poniżej.

en: By default thumbnail images are created using custom fields. However, if you would rather use the images that are already in your post for your thumbnail (and bypass using custom fields) you can activate this option. Once activated thumbnail images will be generated automatically using the first image in your post. The image must be hosted on your own server.
pl: Domyślnie miniatury obrazów są tworzone przy użyciu pól niestandardowych. Jeśli jednak wolisz używać obrazów, które są już w Twoim poście, jako miniatury (i pominąć za pomocą niestandardowych pól), możesz aktywować tę opcję. Po aktywacji miniatury zostaną wygenerowane automatycznie przy użyciu pierwszego obrazu w Twoim poście. Obraz musi znajdować się na Twoim własnym serwerze.

en: By default thumbnails are not placed on pages (they are only used on posts). However, if you want to use thumbnails on pages you can! Just enable this option.
pl: Domyślnie miniatury nie są umieszczone na stronach (znajdują się tylko w postach). Jeśli chcesz, możesz umieścić miniatury także na stronach. Wystarczy włączyć tę opcję.

en: By default thumbnails are placed at the beginning of your post on single post pages. If you would like to remove this initial thumbnail image to avoid repetition simply disable this option.
pl: Domyślnie, miniaturki obrazków są umieszczane na początku wpisu na stronach z pojedynczym wpisem. Jeśli chcesz usunąć te wyświetlane na początku miniaturki obrazków, aby uniknąć powtórzeń, po prostu wyłącz tę opcję.

en: CSS No Selector
pl: CSS Brak selektora

en: CSS Snippet
pl: Fragment CSS

en: Cancel
pl: Anulować

en: Canonicalization helps to prevent the indexing of duplicate content by search engines, and as a result, may help avoid duplicate content penalties and pagerank degradation. Some pages may have different URLs all leading to the same place. For example domain.com, domain.com/index.html, and www.domain.com are all different URLs leading to your homepage. From a search engine's perspective these duplicate URLs, which also occur often due to custom permalinks, may be treated individually instead of as a single destination. Defining a canonical URL tells the search engine which URL you would like to use officially. The theme bases its canonical URLs off your permalinks and the domain name defined in the settings tab of wp-admin.
pl: Kanonikalizacja ogranicza indeksowanie zduplikowanej treści przez wyszukiwarki, zapobiegając w rezultacie karom za zduplikowaną treść i obniżeniu rankingu strony. Czasami do tej samej strony mogą prowadzić różne adresy URL. Na przykład domain.com, domain.com/index.html i www.domain.com to różne adresy URL, które prowadzą do strony głównej. Z perspektywy wyszukiwarki te zduplikowane adresy URL, które często pojawiają się w linkach niestandardowych, mogą być traktowane jako osobne strony, a nie jako jedna strona docelowa. Zdefiniowanie kanonicznego adresu URL informuje wyszukiwarkę, który adres URL jest traktowany jako główny. Szablon opiera kanoniczne adresy URL na linkach i nazwie domeny zdefiniowanych w zakładce ustawień wp-admin.

en: Canvas Size
pl: Rozmiar płótna

en: Caption
pl: Nagłówek

en: Caption goes here
pl: To jest miejsce na nagłówek

en: Caption title goes here
pl: To jest miejsce na tytuł nagłówka

en: Cartoon
pl: Kreskówka

en: Categories
pl: Kategorie

en: Category
pl: Kategoria

en: Center
pl: Do środka

en: Centered
pl: Wypośrodkowanie

en: Centered Inline Logo
pl: Wyśrodkowane wbudowane logo

en: Change Image Style
pl: Zmień styl obrazu

en: Change Tone
pl: Zmień ton

en: Characters
pl: Postacie

en: Check this box if you want to display meta descriptions on category/archive pages. The description is based off the category description you choose when creating/edit your category in wp-admin.
pl: Jeśli chcesz wyświetlać znaczniki meta „description” na stronach kategorii/archiwum, zaznacz to okienko. Ten opis powstaje w oparciu o opis kategorii wybrany podczas tworzenia/edytowania kategorii w zakładce wp-admin.

en: Choose File
pl: Wybierz plik

en: Choose Library
pl: Wybierz Bibliotekę

en: Choose Style
pl: Wybierz styl

en: Choose Type
pl: Wybierz Typ

en: Choose an Image
pl: Wybierz obraz

en: Choose button color
pl: Wybierz kolor przycisku

en: Choose button type
pl: Wybierz rodzaj przycisku

en: Choose how many times bigger you want your upscaled image to be.
pl: Wybierz, ile razy większy ma być przeskalowany obraz.

en: Choose the aspect ratio that will be used for the generated image.
pl: Wybierz współczynnik proporcji, który będzie używany w generowanym obrazie.

en: Choose the size of your new image. Blank areas of the canvas outside the bounds of your original image will be filled in with AI.
pl: Wybierz rozmiar nowego obrazu. Puste obszary płótna poza granicami oryginalnego obrazu zostaną wypełnione sztuczną inteligencją.

en: Choose title autogeneration method
pl: Wybierz sposób generowania tytułu

en: Choose what style of image you would like to create. Or, select none and describe the style of image in your prompt.
pl: Wybierz styl obrazu, który chcesz stworzyć. Możesz też wybrać brak i opisać styl obrazu w monicie.

en: Choose which items to display in the post info section
pl: Wybierz elementy do wyświetlenia w sekcji informacji o wpisie

en: Choose yes if you want for automatic slider animation
pl: Jeśli chcesz włączyć automatyczną animację slajdera, zaznacz „tak”

[ctx: Classes Page (Fitness, Training, etc)]
en: Classes
pl: Klasy

en: Click here to learn more
pl: Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj

en: Close
pl: Zamknąć

en: Close Modal
pl: Zamknij Modal

en: Cloud
pl: Chmura

en: Code
pl: Kod

en: Code Integration
pl: Integracja kodu

en: Code Snippet
pl: Fragment kodu

en: Code Snippets Library
pl: Biblioteka fragmentów kodu

en: Code With AI
pl: Koduj z AI

en: Coffee Shop
pl: Kawiarnia

en: Coffee Shop About Page
pl: Kawiarnia O stronie

en: Coffee Shop Blog Page
pl: Strona bloga w kawiarni

en: Coffee Shop Contact Page
pl: Strona kontaktowa w kawiarni

en: Coffee Shop Footer Page
pl: Strona stopki kawiarni

en: Coffee Shop Guide Page
pl: Strona przewodnika po kawiarniach

en: Coffee Shop Home Page
pl: Strona główna kawiarni

en: Coffee Shop Landing Page
pl: Strona docelowa kawiarni

en: Coffee Shop Menu Page
pl: Strona menu kawiarni

en: Coffee Shop Shop Page
pl: Strona kawiarni w kawiarni

en: Color
pl: Kolor

en: Color Pickers Default Palette
pl: Domyślna paleta narzędzia wyboru kolorów

en: Color Schemes
pl: Schematy kolorystyczne

en: Column Layout
pl: Układ kolumn

en: Comic Book
pl: Komiks

en: Comments
pl: Komentarze

en: Community
pl: Wspólnota

en: Complete your purchase using the pop-up to upgrade Divi Cloud.
pl: Dokończ zakup za pomocą wyskakującego okienka, aby zaktualizować Divi Cloud.

en: Concept Art
pl: Grafika koncepcyjna

en: Content
pl: Treść

en: Content Length
pl: Długość treści

en: Content Results
pl: Wyniki treści

en: Content Type
pl: Typ zawartości

en: Content goes here
pl: To jest miejsce na treść

en: Content text or html
pl: Tekst lub kod HTML treści

en: Continue Editing
pl: Kontynuuj edycję

en: Convert Module To Row
pl: Konwertuj moduł na wiersz

en: Convert Module To Section
pl: Konwertuj moduł na sekcję

en: Convert Row To Section
pl: Konwertuj wiersz na sekcję

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy To
pl: Kopiuj do

en: Copy To Divi Cloud
pl: Kopiuj do Divi Cloud

en: Copy To Library
pl: Kopiuj do biblioteki

en: Copywriter About Page
pl: Copywriter O stronie

en: Copywriter Blog Page
pl: Strona bloga copywritera

en: Copywriter Contact Page
pl: Strona kontaktowa copywritera

en: Copywriter FAQ Page
pl: Strona często zadawanych pytań dotyczących copywritera

en: Copywriter Home Page
pl: Strona główna copywritera

en: Copywriter Landing Page
pl: Strona docelowa copywritera

en: Copywriter Portfolio Page
pl: Strona portfolio copywritera

en: Copywriter Pricing Page
pl: Strona cenowa copywritera

en: Copywriter Services Page
pl: Strona usług copywriterskich

en: Create New Category/Categories
pl: Utwórz nową kategorię/kategorie

en: Create New Tag(s)
pl: Utwórz nowe tagi

en: Create New Tag/Tags
pl: Utwórz nowy tag/tagi

en: Creative
pl: Twórczy

en: Critical CSS
pl: Krytyczny CSS

en: Critical CSS greatly improves website load times and Google PageSpeed scores by deferring non-critical styles and eliminating render-blocking CSS requests.
pl: Krytyczny CSS znacznie skraca czas ładowania strony internetowej i wyniki Google PageSpeed poprzez odraczanie niekrytycznych stylów i eliminację żądań CSS blokujących renderowanie.

en: Critical Threshold Height
pl: Krytyczna wysokość progu

en: Current Color
pl: Aktualny kolor

en: Currently viewing archives from %1$s
pl: Aktualnie pokazywane są materiały archiwalne z %1$s

en: Custom CSS
pl: Niestandardowe CSS

en: Custom Size
pl: Niestandardowy rozmiar

en: Custom field Name to be used for description
pl: Niestandardowa nazwa do opisu

en: Custom field Name to be used for keywords
pl: Niestandardowa nazwa do słów kluczowych

en: Custom field Name to be used for title
pl: Niestandardowa nazwa do tytułu

en: Dark
pl: Ciemne

en: Dashed
pl: Przerywane

en: Date
pl: Data

en: Date format
pl: Format daty

en: Default
pl: Domyślnie

en: Defer Additional Third Party Scripts
pl: Odłóż dodatkowe skrypty stron trzecich

en: Defer Gutenberg Block CSS
pl: Odrocz CSS bloku Gutenberg

en: Defer jQuery And jQuery Migrate
pl: Odrocz jQuery i jQuery Migrate

en: Define a character to separate BlogName and Post title
pl: Zdefiniuj znak do oddzielania nazwy strony internetowej od tytułu wpisu

en: Define how much influence your reference image has over the generated image. The less influence you give to the reference image, the more impact your image description will have.
pl: Określ, jaki wpływ ma obraz referencyjny na wygenerowany obraz. Im mniejszy wpływ nadasz obrazowi referencyjnemu, tym większy wpływ będzie miał opis obrazu.

en: Define the default color palette for color pickers in the Divi Builder.
pl: Zdefiniuj domyślną paletę kolorów dla narzędzia wyboru kolorów w programie Divi Builder.

en: Delete
pl: Usuwać

en: Delete Permanently
pl: Usuń trwale

en: Delete Selected Items
pl: Usuń wybrane elementy

en: Demo
pl: Próbny

en: Design Agency
pl: Agencja projektowa

en: Design Agency About Page
pl: Agencja projektowa O stronie

en: Design Agency Blog Page
pl: Strona bloga agencji projektowej

en: Design Agency Case Study Page
pl: Strona studium przypadku agencji projektowej

en: Design Agency Contact Page
pl: Strona kontaktowa agencji projektowej

en: Design Agency Home Page
pl: Strona główna agencji projektowej

en: Design Agency Landing Page
pl: Strona docelowa agencji projektowej

en: Design Agency Portfolio Page
pl: Strona portfolio agencji projektowej

en: Design Agency Project Page 1
pl: Projekt agencji projektowej Strona 1

en: Design Agency Project Page 2
pl: Projekt agencji projektowej Strona 2

en: Designed by %1$s | Powered by %2$s
pl: Zaprojektowane przez %1$s | Obsługiwane przez %2$s

en: Digital Painting
pl: Malarstwo cyfrowe

en: Digital Payments
pl: Płatności cyfrowe

en: Digital Payments About Page
pl: Płatności cyfrowe O stronie

en: Digital Payments Blog Page
pl: Strona bloga płatności cyfrowych

en: Digital Payments Contact Page
pl: Strona kontaktowa płatności cyfrowych

en: Digital Payments Features Page
pl: Strona funkcji płatności cyfrowych

en: Digital Payments Home Page
pl: Strona główna płatności cyfrowych

en: Digital Payments Landing Page
pl: Strona docelowa płatności cyfrowych

en: Digital Payments Pricing Page
pl: Strona z cenami płatności cyfrowych

en: Digital Payments Sign-Up Page
pl: Strona rejestracji w płatnościach cyfrowych

en: Disable Footer Credits
pl: Wyłącz tekst stopki

en: Disable Translations
pl: Wyłącz tłumaczenie

en: Disable WordPress Emojis
pl: Wyłącz emotikony WordPress

en: Disable this option to remove the Google Fonts from your Divi Builder Pages.
pl: Wyłącz tę opcję, aby usunąć Google Fonts ze stron Divi Builder.

en: Disable this option to remove the Google Maps API script from your Divi Builder Pages. This may improve compatibility with third party plugins that also enqueue this script. Please Note: Modules that rely on the Google Maps API in order to function properly, such as the Maps and Fullwidth Maps Modules, will still be available but will not function while this option is disabled (unless you manually add Google Maps API script).
pl: Wyłącz tę opcję, aby usunąć skrypt Google Maps API ze stron Divi Builder. Może to poprawić zgodność z wtyczkami innych firm, które również umieszczają ten skrypt w kolejce. Uwaga: moduły, które korzystają z Google Maps API w celu prawidłowego działania, takie jak moduły Mapy i Mapy o pełnej szerokości, będą nadal dostępne, ale nie będą działać, gdy ta opcja jest wyłączona (chyba że ręcznie dodasz skrypt Google Maps API).

en: Disable top tier dropdown menu links
pl: Wyłącz odnośniki menu rozwijalnego z najwyższego poziomu

en: Disable translations if you don't want to display translated theme strings on your site.
pl: Wyłącz tłumaczenie, jeśli nie chcesz, by stringi Twojego motywu były tłumaczone.

en: Disabled
pl: Wyłącz

en: Disabling this option will remove the body code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
pl: Wyłączenie tej opcji spowoduje usunięcie poniżej kodu „body” z Twojego bloga. W ten sposób możesz usunąć kod, zachowując go jednocześnie do późniejszego użytku.

en: Disabling this option will remove the header code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
pl: Wyłączenie tej opcji spowoduje usunięcie poniżej kodu nagłówka z Twojego bloga. W ten sposób możesz usunąć kod, zachowując go jednocześnie do późniejszego użytku.

en: Disabling this option will remove the single bottom code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
pl: Wyłączenie tej opcji spowoduje usunięcie poniżej kodu pojedynczego kodu dolnego z Twojego bloga. W ten sposób możesz usunąć kod, zachowując go jednocześnie do późniejszego użytku.

en: Disabling this option will remove the single top code below from your blog. This allows you to remove the code while saving it for later use.
pl: Wyłączenie tej opcji spowoduje usunięcie poniżej kodu pojedynczego kodu górnego z Twojego bloga. W ten sposób możesz usunąć kod, zachowując go jednocześnie do późniejszego użytku.

en: Display Home link
pl: Wyświetlaj odnośnik do strony głównej

en: Displays About Me Information
pl: Wyświetla informację O mnie

en: Displays Adsense Ads
pl: Wyświetla reklamy Adsense

en: Displays Advertisements
pl: Wyświetla reklamy

en: Divi AI Server is too busy right now. Please try again in a few minutes.
pl: Serwer Divi AI jest teraz zbyt zajęty. Prosze spróbować za kilka minut.

en: Divi AI is finalizing your images! Please stand by.
pl: Divi AI finalizuje Twoje zdjęcia! Proszę czekać.

en: Divi Cloud Categories
pl: Kategorie Divi Cloud

en: Divi Cloud Tags
pl: Tagi Divi Cloud

en: Divi Customizer Settings
pl: Ustawienia konfiguratora programu Divi

en: Divi Library
pl: Biblioteka Divi

[ctx: Divi Library]
en: %s Library
pl: Biblioteka %s

[ctx: Divi Library]
en: View Mode
pl: Tryb podglądu

[ctx: Divi Library Global Module]
en: Global
pl: Światowy

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Layout
pl: Układ

[ctx: Divi Library Item Type]
en: Module
pl: Moduł

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Row
pl: Wiersz

[ctx: Divi Library Layout Type]
en: Section
pl: Sekcja

en: Divi Library Snippet Name
pl: Nazwa fragmentu biblioteki Divi

[ctx: Divi Library Title]
en: Layout Details
pl: Szczegóły układu

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Grid View
pl: Widok siatki

[ctx: Divi Library View Mode]
en: List View
pl: Widok listy

[ctx: Divi Library View Mode]
en: Tag View
pl: Widok tagu

[ctx: Divi Library View Mode (Layout Pack)]
en: Pack View
pl: Widok paczki

en: Divi Page Settings
pl: Ustawienia stron Divi

en: Do you want to move selected items to your trash?
pl: Czy chcesz przenieść wybrane elementy do kosza?

en: Do you want to permanently delete all the items in your trash? This action cannot be undone and the items cannot be recovered.
pl: Czy chcesz trwale usunąć wszystkie elementy z kosza? Tej akcji nie można cofnąć, a przedmiotów nie można odzyskać.

[ctx: Documentation Page]
en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Dot Navigation
pl: Nawigacja punktowa

en: Dotted
pl: Kropkowane

en: Double
pl: Podwójne

en: Download Backup Before Importing
pl: Pobierz kopię zapasową przed importem

en: Download More Layouts From The Marketplace
pl: Pobierz więcej układów z rynku

en: Drawing
pl: Rysunek

en: Dropdown Menu Animation
pl: Animacja menu rozwijanego

en: Dropdown Menu Background Color
pl: Kolor tła menu rozwijanego

en: Dropdown Menu Line Color
pl: Kolor linii menu rozwijanego

en: Dropdown Menu Text Color
pl: Kolor tekstu menu rozwijanego

en: Duplicate
pl: Duplikować

en: Duplicate Global Item To Cloud
pl: Zduplikuj globalny element do chmury

en: Duplicate Locally
pl: Duplikuj lokalnie

en: Dynamic CSS
pl: Dynamiczny CSS

en: Dynamic CSS greatly reduces CSS file size by dynamically generating only the assets necessary for the features and modules you use. This eliminates all file bloat and greatly improves load times.
pl: Dynamiczny CSS znacznie zmniejsza rozmiar pliku CSS, dynamicznie generując tylko zasoby niezbędne dla używanych funkcji i modułów. Eliminuje to wszelkie rozrosty plików i znacznie skraca czas ładowania.

en: Dynamic Icons
pl: Dynamiczne ikony

en: Dynamic JavaScript Libraries
pl: Dynamiczne biblioteki JavaScript

en: Dynamic Module Framework
pl: Dynamiczna struktura modułów

en: ET About Me Widget
pl: Widżet ET O mnie

en: ET Adsense Widget
pl: Widżet ET Adsense

en: ET Advertisement
pl: Reklama ET

en: Edit
pl: Edytować

en: Edit Footer Credits
pl: Edytuj tekst stopki

en: Edit Image
pl: Edytuj obraz

en: Edit Tags & Categories
pl: Edytuj tagi i kategorie

en: Edit Theme Options
pl: Edytuj opcje motywu

en: Edit With Divi
pl: Edytuj za pomocą Divi

en: Effect
pl: Efekt

en: Elegant Themes Account
pl: Elegant Themes konto tematyczne

en: Email
pl: Adres mejlowy

en: Empty Trash
pl: Opróżnić kosz

en: Enable Boxed Layout
pl: Włącz układ pudełkowy

en: Enable Divi Cloud
pl: Włącz Divi Cloud

en: Enable Divi Gallery
pl: Włącz galerię Divi

en: Enable Responsive Images
pl: Włącz responsywne obrazy

en: Enable Single Post 468x60 banner
pl: Włącz baner w rozmiarze 468x60 do pojedynczego wpisu

en: Enable Vertical Navigation
pl: Włącz nawigację pionową

en: Enable body code
pl: Włącz kod < body >

en: Enable caching of Google Fonts and load them inline. This reduces render-blocking requests and improves page load times.
pl: Włącz buforowanie Google Fonts i załaduj je inline. Zmniejsza to żądania blokujące renderowanie i skraca czas ładowania strony.

en: Enable canonical URL's
pl: Włącz kanoniczne adresy URL

en: Enable custom description
pl: Włącz opis niestandardowy

en: Enable custom keywords
pl: Włącz niestandardowe słowa kluczowe

en: Enable custom titles
pl: Włącz tytuły niestandardowe

en: Enable header code
pl: Włącz kod nagłówka

en: Enable meta descriptions
pl: Włącz znaczniki meta „description”

en: Enable single bottom code
pl: Włącz pojedynczy kod dolny

en: Enable single top code
pl: Włącz pojedynczy kod górny

en: Enable this if you want to replace the WordPress default gallery with the Divi-style gallery.
pl: Włącz tę opcję, jeżeli chcesz zastąpić domyślną galerię WordPress galerią w stylu Divi.

en: Enable this option to display Back To Top Button while scrolling
pl: Włącz tę opcję, aby podczas przewijania wyświetlać „Wróć do góry”

en: Enable this option to get responsive images size generated when uploading images and adding srcset attribute for images element.
pl: Włącz tę opcję, aby uzyskać responsywny rozmiar obrazów generowanych podczas przesyłania obrazów i dodawania atrybutu srcset dla elementu images.

en: Enable this option to get the smooth scrolling effect with mouse wheel
pl: Włącz tę opcję, aby uzyskać efekt płynnego przewijania kółeczkiem myszy

en: Enable this option to show thumbnails on Index Pages.
pl: Aby pokazywać miniaturki obrazków na stronach indeksowanych, włącz tę opcję.

en: Enable this to allow the Divi Framework to only load the modules that are used on the page, and process the logic for the features in use.
pl: Włącz tę opcję, aby umożliwić Divi Framework ładowanie tylko modułów używanych na stronie i przetwarzanie logiki używanych funkcji.

en: Enabled
pl: Włącz

en: Enabling this option will display a 468x60 banner ad on the bottom of your post pages below the single post content. If enabled you must fill in the banner image and destination url below.
pl: Włączenie tej opcji spowoduje wyświetlenie banera z ogłoszeniem reklamowym, o wielkości 468x60, na dole Twoich stron z wpisami, poniżej treści pojedynczego wpisu. W przypadku włączenia tej funkcji należy podać poniżej obrazek banera i docelowy adres URL.

en: Enabling this option will lower the size of Google Fonts and improve load times, however it will limit Google Fonts support in some very old browsers. You can turn this off to increase support for older browsers at a slight cost to performance.
pl: Włączenie tej opcji zmniejszy rozmiar Google Fonts i skróci czas ładowania, jednak ograniczy obsługę Google Fonts w niektórych bardzo starych przeglądarkach. Możesz to wyłączyć, aby zwiększyć obsługę starszych przeglądarek przy niewielkim koszcie wydajności.

en: Enhance
pl: Zwiększyć

en: Enhance Image
pl: Popraw obraz

en: Enhancement Strength
pl: Siła wzmocnienia

en: Enhancements
pl: Ulepszenia

en: Enqueue Google Maps Script
pl: Umieszczaj w kolejce skrypt Google Maps

en: Enqueue jQuery Compatibility Script
pl: Skrypt zgodności z jQuery w kolejce

en: Enter the URL of your Facebook Profile.
pl: Wpisz adres URL swojego profilu w portalu Facebook.

en: Enter the URL of your Instagram Profile.
pl: Wprowadź adres URL swojego profilu na Instagram.

en: Enter the URL of your RSS feed.
pl: Wpisz adres URL swoich kanałów RSS.

en: Enter the URL of your X Profile.
pl: Wprowadź URL swojego profilu X.

en: Enter your ET Account API Key.
pl: Wprowadź klucz API swojego konta ET.

en: Enter your ET Account Username.
pl: Wprowadź nazwę użytkownika konta ET.

en: Error
pl: Błąd

[ctx: Event Details Page]
en: Details
pl: Detale

en: Exactly
pl: Dokładnie

en: Exclude categories from the navigation bar
pl: Wyłącz kategorie z paska nawigacji

en: Exclude pages from the navigation bar
pl: Wyłącz strony z paska nawigacji

en: Expand
pl: Rozszerz

en: Explore Other Modules With Tag
pl: Przeglądaj inne moduły z tagiem

en: Explore Other Rows With Tag
pl: Przeglądaj inne wiersze za pomocą tagu

en: Explore Other Sections With Tag
pl: Przeglądaj inne sekcje z tagiem

en: Export
pl: Eksport

en: Export %s
pl: Eksportuj %s

en: Export %s Name
pl: Eksportuj nazwę %s

en: Export Theme Options
pl: Eksportuj opcje motywu

en: Exporting your %s will create a JSON file that can be imported into a different area.
pl: Eksportowanie %s spowoduje utworzenie pliku JSON, który można zaimportować do innego obszaru.

en: Extend
pl: Rozszerzyć

en: Extend Image
pl: Rozszerz obraz

en: Facebook Profile Url
pl: Adres URL profilu w portalu Facebook

en: Fade
pl: Efekt zanikania

en: Fade In
pl: Efekt fade-in

en: Failed to load your existing layouts. Please try again later.
pl: Nie udało się wczytać istniejących układów. Spróbuj ponownie później.

en: Farmers Market
pl: Rynku rolników

en: Farmers Market About Page
pl: Rynek rolników O stronie

en: Farmers Market Blog Page
pl: Strona bloga o rynku rolników

en: Farmers Market Contact Page
pl: Strona kontaktowa rynku rolników

en: Farmers Market Donate Page
pl: Strona darowizn rynku rolników

en: Farmers Market Events Page
pl: Strona wydarzeń na rynku rolników

en: Farmers Market Home Page
pl: Strona główna rynku rolników

en: Farmers Market Landing Page
pl: Strona docelowa rynku rolników

en: Farmers Market Market Page
pl: Strona rynku rolników

en: Fashion About Page
pl: Moda o stronie

en: Fashion Blog Page
pl: Strona bloga modowego

en: Fashion Contact Page
pl: Strona kontaktowa w modzie

en: Fashion Designer Page
pl: Strona projektanta mody

en: Fashion Gallery Page
pl: Strona Galerii Mody

en: Fashion Home Page
pl: Strona główna mody

en: Fashion Landing Page
pl: Strona docelowa mody

en: Fashion Shop Page
pl: Strona sklepu z modą

en: Favorites
pl: Ulubione

en: Filter
pl: Filtr

en: Find A Layout
pl: Znajdź układ

en: Find A Module
pl: Znajdź moduł

en: Find A Page
pl: Znajdź stronę

en: Find A Row
pl: Znajdź wiersz

en: Find A Section
pl: Znajdź sekcję

en: Find More Layouts
pl: Znajdź więcej układów

en: Fixed
pl: Na stałe

en: Fixed Menu Height
pl: Poprawiono Menu Wysokość

en: Fixed Navigation Bar
pl: Zablokowany pasek nawigacji

en: Fixed Navigation Settings
pl: Ustawienia nawigacji nieruchomej

en: Flip
pl: Rozwiń

en: Florist
pl: Kwiaciarz

en: Florist About Page
pl: Kwiaciarnia O stronie

en: Florist Blog Page
pl: Strona bloga kwiaciarni

en: Florist Contact Page
pl: Kwiaciarnia Strona kontaktowa

en: Florist Gallery Page
pl: Strona galerii kwiaciarni

en: Florist Home Page
pl: Strona główna kwiaciarni

en: Florist Landing Page
pl: Strona docelowa kwiaciarni

en: Florist Shop Page
pl: Strona sklepu kwiaciarni

en: Folder
pl: Teczka

en: Font
pl: Czcionka

en: Font Size
pl: Rozmiar czcionki

en: Font Style
pl: Styl czcionki

en: Footer
pl: Stopka

en: Footer Area
pl: Pole stopki

en: Footer Background Color
pl: Kolor tła stopki

en: Footer Elements
pl: Elementy stopki

en: Footer Menu
pl: Menu stopki

en: Footer Menu Active Link Color
pl: Kolor aktywnego linku dla menu w stopce

en: Footer Menu Background Color
pl: Kolor tła menu w stopce

en: Footer Menu Text Color
pl: Kolor tekstu menu w stopce

en: Forgot your <a href="%1$s" target="_blank">Username</a> or <a href="%1$s" target="_blank">Password</a>?
pl: Nie pamiętasz nazwy <a href="%1$s" target="_blank">Nazwa użytkownika</a> lub <a href="%1$s" target="_blank">Hasło</a>?

en: Formal
pl: Formalny

en: Free Divi Cloud Limit Reached
pl: Osiągnięto limit darmowej Divi Cloud

en: Free Trial
pl: Bezpłatny okres próbny

en: Freelancer
pl: Wolny strzelec

en: Fullscreen
pl: Pełen ekran

en: Fullwidth
pl: Pełna szerokość

en: Funny
pl: Śmieszny

en: General
pl: Ogólne

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Generate
pl: Generować

en: Generate Code
pl: Wygeneruj kod

en: Generate Four More
pl: Wygeneruj cztery kolejne

en: Generate Image With AI
pl: Wygeneruj obraz za pomocą sztucznej inteligencji

en: Generate Modified Image
pl: Wygeneruj zmodyfikowany obraz

en: Generate More Like This One
pl: Wygeneruj więcej takich

en: Generate Prompt With AI
pl: Wygeneruj monit za pomocą sztucznej inteligencji

en: Generate Text
pl: Wygeneruj tekst

en: Generating
pl: Generowanie

en: Generating Images
pl: Generowanie obrazów

en: Generating Screenshot
pl: Generowanie zrzutu ekranu

en: Get Unlimited Divi Cloud Storage
pl: Uzyskaj nieograniczone przechowywanie Divi Cloud

en: Get Unlimited Storage
pl: Uzyskaj nieograniczone miejsce na dane

en: Give you content a unique spin by telling Divi AI what tone of voice to use.
pl: Nadaj swoim treściom niepowtarzalny charakter, mówiąc Divi AI, jakiego tonu głosu użyć.

en: Global items
pl: Przedmioty globalne

en: Global items cannot be added to your Divi Cloud. Would you like to save a non-global version to your Divi Cloud? The version on this website will remain a global instance
pl: Nie można dodawać elementów globalnych do Divi Cloud. Czy chcesz zapisać wersję nieglobalną w swojej Divi Cloud? Wersja na tej stronie pozostanie instancją globalną

en: Google API Key
pl: Klucz Google API

en: Google Fonts Subsets
pl: Podzbiory Google Fonts

en: Grab the first post image
pl: Pobierz pierwszy obrazek wpisu

en: Green
pl: Zielony

en: Groove
pl: Żłobione

en: Guide Me
pl: Prowadź mnie

en: HTML/JS Snippet
pl: Fragment HTML/JS

en: Harmonize And Remove Artifacts
pl: Harmonizuj i usuwaj artefakty

en: Header & Navigation
pl: Nagłówek i nawigacja

en: Header Elements
pl: Elementy nagłówka

en: Header Font
pl: Czcionka nagłówka

en: Header Font Style
pl: Styl czcionki w nagłówku

en: Header Format
pl: Format nagłówka

en: Header Letter Spacing
pl: Rozstaw liter w nagłówku

en: Header Line Height
pl: Wysokość linii nagłówka

en: Header Style
pl: Styl nagłówka

en: Header Text Color
pl: Kolor tekstu nagłówka

en: Header Text Size
pl: Rozmiar tekstu nagłówka

en: Height
pl: Wysokość

en: Help
pl: Pomoc

en: Here you can add custom css to override or extend default styles.
pl: Tutaj możesz dodać niestandardowe CSS, aby nadpisać lub rozszerzyć style domyślne.

en: Here you can change which character separates your blog title and index page name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
pl: Tutaj możesz zmienić znak oddzielający tytuł Twojego bloga od nazwy strony indeksowanej, na potrzeby automatycznego generowania tytułów wpisów. Popularne wartości to | lub -

en: Here you can change which character separates your blog title and post name when using autogenerated post titles. Common values are | or -
pl: Tutaj możesz zmienić znak oddzielający tytuł Twojego bloga od nazwy wpisu, na potrzeby automatycznego generowania tytułów wpisów. Popularne wartości to | lub -

en: Here you can choose Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce.
pl: Tutaj możesz wybrać układ graficzny strony sklepu i strony kategorii do WooCommerce.

en: Here you can choose default sidebar layout
pl: Tutaj możesz wybrać domyślny układ paska bocznego

en: Here you can choose how your titles on index pages are generated. You can change which order your blog name and index title are displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
pl: Tutaj możesz wybrać sposób generowania tytułów na stronach indeksowanych. Możesz zmienić kolejność wyświetlania nazwy bloga i indeksowanego tytułu lub całkowicie usunąć nazwę bloga z tytułu.

en: Here you can choose to display the Facebook Icon on your homepage.
pl: Tutaj możesz włączyć wyświetlanie ikony portalu Facebook na swojej stronie głównej.

en: Here you can choose to display the Instagram Icon on your homepage.
pl: Tutaj możesz wyświetlić ikonę Instagram na swojej stronie głównej.

en: Here you can choose to display the RSS Icon.
pl: Tutaj możesz włączyć wyświetlanie ikony kanałów RSS.

en: Here you can choose to display the X Icon.
pl: Tutaj możesz wybrać wyświetlanie ikony X.

en: Here you can choose to remove certain categories from the navigation menu. All categories marked with an X will not appear in your navigation bar.
pl: Tutaj możesz wybrać niektóre kategorie do usunięcia z menu nawigacji. Wszystkie kategorie oznaczone literą X nie będą pojawiały się w pasku nawigacji.

en: Here you can choose to remove certain pages from the navigation menu. All pages marked with an X will not appear in your navigation bar.
pl: Tutaj możesz wybrać niektóre strony do usunięcia z menu nawigacji. Wszystkie strony oznaczone literą X nie będą pojawiały się w pasku nawigacji.

en: Here you can choose to reverse the order that your categories links are displayed. You can choose between ascending and descending.
pl: Tutaj możesz wybrać odwrotną kolejność wyświetlania kategorii stron. Możesz wybrać kolejność rosnącą lub malejącą.

en: Here you can choose to reverse the order that your pages links are displayed. You can choose between ascending and descending.
pl: Tutaj możesz wybrać odwrotną kolejność wyświetlania odnośników do stron. Możesz wybrać kolejność rosnącą lub malejącą.

en: Here you can choose to sort your pages links.
pl: Tutaj możesz wybrać sposób sortowania odnośników do stron.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
pl: Tutaj możesz wybrać, które elementy pojawią się w sekcji informacji o wpisie na stronach. Jest to obszar, zwykle pod tytułem posta, w którym wyświetlane są podstawowe informacje o Twoim poście. Pojawią się wyróżnione pozycje pokazane poniżej.

en: Here you can choose which items appear in the post info section on single post pages. This is the area, usually below the post title, which displays basic information about your post. The highlighted items shown below will appear.
pl: Tutaj możesz wybrać, które elementy pojawią się w sekcji informacji o wpisie na stronach z pojedynczym wpisem. Jest to obszar, zwykle pod tytułem posta, w którym wyświetlane są podstawowe informacje o Twoim poście. Pojawią się wyróżnione pozycje pokazane poniżej.

en: Here you can designate how many WooCommerce products are displayed on the archive page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
pl: Tutaj możesz wybrać, ile produktów WooCommerce zostanie pokazanych na stronie archiwum. Ta opcja działa niezależnie od Ustawienia > Opcje czytania w wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Archive pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
pl: Tutaj możesz zaznaczyć, ile niedawnych artykułów jest wyświetlanych na stronach archiwum. Ta opcja działa niezależnie od opcji odczytywania w zakładce wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Category page. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
pl: Tutaj możesz zaznaczyć, ile niedawnych artykułów jest wyświetlanych na stronie kategorii. Ta opcja działa niezależnie od opcji odczytywania w zakładce wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Search results pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
pl: Tutaj możesz zaznaczyć, ile niedawnych artykułów jest wyświetlanych na stronach wyników wyszukiwania. Ta opcja działa niezależnie od opcji odczytywania w zakładce wp-admin.

en: Here you can designate how many recent articles are displayed on the Tag pages. This option works independently from the Settings > Reading options in wp-admin.
pl: Tutaj możesz zaznaczyć, ile niedawnych artykułów jest wyświetlanych na stronach znaczników. Ta opcja działa niezależnie od opcji odczytywania w zakładce wp-admin.

en: Here you can disable automatic memory limit increase.
pl: W tym miejscu można wyłączyć automatyczne zwiększanie limitu pamięci.

en: Here you can provide 468x60 banner destination url
pl: Tutaj można wstawić docelowy adres URL banera o rozmiarze 468x60

en: Here you can provide 468x60 banner image url
pl: Tutaj można wstawić adres URL obrazka banera o rozmiarze 468x60

en: Hex Value
pl: Wartość koloru

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide Logo Image
pl: Ukryj obraz logo

en: Hide Nav Before Scroll
pl: Ukryj nawigację przed przewijaniem

en: Hide Navigation Until Scroll
pl: Ukryj nawigację, zanim nastąpi przewijanie.

en: Hide empty categories
pl: Ukryj puste kategorie

en: High
pl: Wysoki

en: Home
pl: Strona główna

en: Homepage SEO
pl: SEO – strona główna

en: Homepage custom title (if enabled)
pl: Niestandardowy tytuł strony głównej (jeśli włączono)

en: Homepage meta description (if enabled)
pl: Znacznik meta „description” strony głównej (jeśli włączono)

en: Homepage meta keywords (if enabled)
pl: Znacznik meta „keywords” strony głównej (jeśli włączono)

en: How would you like to change the style of this element?
pl: Jak chciałbyś zmienić styl tego elementu?

en: Humorous
pl: Humorystyczny

en: Icon
pl: Ikona

en: Icon Color
pl: Kolor ikony

en: Icon Placement
pl: Położenie ikony

en: If a page is built with the Divi Builder, the Gutenberg block CSS file is moved from the header to the footer. Since the file is most likely not used, we can load it later. This removes a render blocking request and improving performance.
pl: Jeśli strona została zbudowana za pomocą Divi Builder, plik CSS bloku Gutenberg jest przenoszony z nagłówka do stopki. Ponieważ plik najprawdopodobniej nie jest używany, możemy go później załadować. Usuwa żądanie blokowania renderowania i poprawia wydajność.

en: If custom titles are disabled, choose autogeneration method
pl: Jeśli tytuły niestandardowe są wyłączone, wybierz automatyczną metodę generowania tytułów

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over how your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
pl: Nawet jeśli nie używasz niestandardowych tytułów wpisów, wciąż możesz mieć kontrolę nad generowaniem tytułów. Tutaj możesz wybrać kolejność wyświetlania tytułów wpisów i nazwy bloga albo całkowicie usunąć nazwę bloga z tytułu.

en: If you are not using cutsom post titles you can still have control over hw your titles are generated. Here you can choose which order you would like your post title and blog name to be displayed, or you can remove the blog name from the title completely.
pl: Nawet jeśli nie używasz niestandardowych tytułów wpisów, wciąż możesz mieć kontrolę nad generowaniem tytułów. Tutaj możesz wybrać kolejność wyświetlania tytułów wpisów i nazwy bloga albo całkowicie usunąć nazwę bloga z tytułu.

en: If you don't want to display some banners - leave approptiate fields blank
pl: Jeśli nie chcesz, żeby określone banery były wyświetlane, pozostaw odpowiednie pola puste

en: If you have enabled custom titles you can add your custom title here. Whatever you type here will be placed between the < title >< /title > tags in header.php
pl: Jeśli włączyłeś/-aś tytuły niestandardowe, możesz tutaj dodać swój tytuł niestandardowy. Cokolwiek tu wpiszesz, zostanie umieszczone między znacznikami < title >< /title > w pliku header.php

en: If you have enabled meta descriptions you can add your custom description here.
pl: Jeśli masz włączone znaczniki meta „description”, tutaj możesz dodać swój niestandardowy opis.

en: If you have enabled meta keywords you can add your custom keywords here. Keywords should be separated by comas. For example: wordpress,themes,templates,elegant
pl: Jeśli masz włączone znaczniki meta „keywords”, tutaj możesz dodać swoje niestandardowe słowa kluczowe. Słowa kluczowe należy oddzielać przecinkami. Na przykład: wordpress,themes,templates,elegant

en: If you would like categories to be displayed in your navigationbar that don't have any posts in them then disable this option. By default empty categories are hidden
pl: Jeśli chcesz, by w pasku nawigacji były wyświetlane kategorie, w których nie ma żadnych wpisów, wyłącz tę opcję. Domyślnie, puste kategorie są ukryte.

en: If you would like to add a meta description to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for descriptions to be displayed on post pages. You can add your meta description using custom fields based off the custom field name you define below.
pl: Jeśli chcesz dodać do swojego wpisu znacznik meta „description”, możesz to zrobić za pomocą pól niestandardowych. Aby wyświetlać opisy na stronach wpisów, ta opcja musi być włączona. Możesz dodawać znacznik meta „description” za pomocą pól niestandardowych, w oparciu o niestandardową nazwę zdefiniowaną przez Ciebie poniżej.

en: If you would like to add meta keywords to your post you can do so using custom fields. This option must be enabled for keywords to be displayed on post pages. You can add your meta keywords using custom fields based off the custom field name you define below.
pl: Jeśli chcesz dodać do swojego wpisu znacznik meta „keywords”, możesz to zrobić za pomocą pól niestandardowych. Aby wyświetlać słowa kluczowe na stronach wpisów, ta opcja musi być włączona. Możesz dodawać znacznik meta „keywords” za pomocą pól niestandardowych, w oparciu o niestandardową nazwę zdefiniowaną przez Ciebie poniżej.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the categories navigation bar disable this feature.
pl: Jeśli chcesz usunąć menu rozwijalne z paska nawigacji kategorii, wyłącz tę funkcję.

en: If you would like to remove the dropdown menus from the pages navigation bar disable this feature.
pl: Jeśli chcesz usunąć menu rozwijalne z paska nawigacji stron, wyłącz tę funkcję.

en: If you would like to use your own custom logo image click the Upload Image button.
pl: Jeśli chcesz używać swojego własnego, niestandardwoego logo, kliknij przycisk „Wczytaj obrazek”.

en: Image
pl: Obraz

en: Image Description
pl: Opis obrazu

en: Image Dimensions
pl: Wymiary obrazu

en: Image Fill Description
pl: Opis wypełnienia obrazem

en: Image Height
pl: Wysokość obrazka

en: Image Scale
pl: Skala obrazu

en: Image Selection
pl: Wybór obrazu

en: Image Size
pl: Rozmiar obrazu

en: Image Sketch
pl: Szkic obrazu

en: Image Style
pl: Styl obrazu

en: Image Type
pl: Typ obrazu

en: Image URL or base64 string is required.
pl: Wymagany jest URL obrazu lub ciąg Base64.

en: Image Url
pl: URL obrazka

en: Image Width
pl: Szerokość obrazka

en: Image doesn't exist
pl: Obrazek nie istnieje

en: Images stored on a different website cannot be used as reference. The issue can be resolved by uploading the image to the WordPress media library.
pl: Obrazy przechowywane na innej stronie internetowej nie mogą być wykorzystywane jako odniesienie. Problem można rozwiązać, przesyłając obraz do biblioteki multimediów WordPress.

en: Import %s
pl: Importuj %s

en: Import & Export Customizer
pl: Konfigurator importu i eksportu

en: Import & Export Theme Options
pl: Opcje motywu importu i eksportu

en: Import Theme Options
pl: Importuj opcje motywu

en: Import These Templates
pl: Importuj te szablony

en: Import To Cloud
pl: Importuj do chmury

en: Improve Google Fonts Loading
pl: Popraw ładowanie Google Fonts

en: Improve your web design workflow and collaborate together in the cloud.
pl: Usprawnij proces projektowania stron internetowych i współpracuj w chmurze.

en: In some cases users will want to create parent categories or links as placeholders to hold a list of child links or categories. In this case it is not desirable to have the parent links lead anywhere, but instead merely serve an organizational function. Enabling this options will remove the links from all parent pages/categories so that they don't lead anywhere when clicked.
pl: W niektórych przypadkach użytkownicy będą chcieli utworzyć kategorie lub odnośniki nadrzędne jako miejsca do przechowywania kategorii lub odnośników podrzędnych. W takim przypadku nie jest wskazane, by odnośniki nadrzędne przekierowywały gdzieś. Zamiast tego lepiej będzie, jeśli będą pełniły jedynie funkcję organizacyjną. Włączenie tej opcji usunie odnośniki z wszystkich stron/lategorii nadrzędnych tak, aby nigdzie nie przekierowywać po kliknięciu.

en: Increase Contrast
pl: Zwiększ kontrast

en: Increase Detail
pl: Zwiększ szczegółowość

en: Increase Saturation
pl: Zwiększ nasycenie

en: Index Page SEO
pl: SEO – strona indeksowana

en: Informative
pl: Informacyjny

en: Input 468x60 adsense code
pl: Wstaw kod ogłoszeń reklamowych Google Adsense w rozmiarze 468x60

en: Input 468x60 advertisement banner image
pl: Wstaw obrazek banera ogłoszeniowego w rozmiarze 468x60

en: Input 468x60 advertisement destination url
pl: Wstaw docelowy adres URL ogłoszenia reklamowego w rozmiarze 468x60

[ctx: Insert CSS Snippet from library]
en: Use This CSS Snippet
pl: Użyj tego fragmentu CSS

en: Insert Code at Cursor
pl: Wstaw kod przy kursorze

[ctx: Insert HTML/JS Snippet from library]
en: Use This HTML/JS Snippet
pl: Użyj tego fragmentu kodu HTML/JS

[ctx: Insert Module from library]
en: Use This Module
pl: Użyj tego modułu

[ctx: Insert Page from library]
en: Use This Page
pl: Skorzystaj z tej strony

[ctx: Insert Row from library]
en: Use This Row
pl: Użyj tego wiersza

[ctx: Insert Section from library]
en: Use This Section
pl: Użyj tej sekcji

en: Inset
pl: Wewnątrz

en: Instagram Profile Url
pl: Instagram Profil URL

en: Interior Design Company
pl: Firma zajmująca się projektowaniem wnętrz

en: Interior Design Company About Page
pl: Firma zajmująca się projektowaniem wnętrz O stronie

en: Interior Design Company Blog Page
pl: Strona bloga firmy zajmująca się projektowaniem wnętrz

en: Interior Design Company Contact Page
pl: Strona kontaktowa firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz

en: Interior Design Company Home Page
pl: Strona główna firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz

en: Interior Design Company Landing Page
pl: Strona docelowa firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz

en: Interior Design Company Portfolio Page
pl: Strona portfolio firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz

en: Interior Design Company Services Page
pl: Strona usług firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz

en: Interior Design Company Shop Page
pl: Strona sklepu firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz

en: Invalid API Key or Username
pl: Nieprawidłowy klucz API lub nazwa użytkownika

en: Italic
pl: Kursywa

en: Join Now
pl: Dołącz teraz

en: Just another %s site
pl: Kolejna witryna %s

en: Just another WordPress site
pl: Po prostu kolejna strona WordPress

en: LMS About Page
pl: LMS O stronie

en: LMS Blog Page
pl: Strona bloga LMS

en: LMS Contact Page
pl: Strona kontaktowa LMS

en: LMS Course Page
pl: Strona kursu LMS

en: LMS Courses Page
pl: Strona kursów LMS

en: LMS Home Page
pl: Strona główna LMS

en: LMS Landing Page
pl: Strona docelowa LMS

en: LMS Marketing Page
pl: Strona marketingowa LMS

[ctx: LMS Page]
en: Course
pl: Kurs

[ctx: LMS Page]
en: Courses
pl: Kursy

en: LMS Pricing Page
pl: Strona cenowa LMS

en: Landscape (8:5)
pl: Krajobraz (8:5)

en: Language
pl: Język

en: Language of Prompt
pl: Język podpowiedzi

en: Language of Website
pl: Język strony internetowej

en: Layout
pl: Układ graficzny

[ctx: Layout]
en: Add New
pl: Dodaj nowe

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Categories
pl: Zarządzaj kategoriami

[ctx: Layout Categories]
en: Manage Tags
pl: Zarządzaj tagami

[ctx: Layout Category]
en: Art & Design
pl: Sztuki projektowania

[ctx: Layout Category]
en: Business
pl: Biznes

[ctx: Layout Category]
en: Community & Non-Profit
pl: Społeczność i organizacje non-profit

[ctx: Layout Category]
en: Education
pl: Edukacja

[ctx: Layout Category]
en: Events
pl: Wydarzenia

[ctx: Layout Category]
en: Fashion & Beauty
pl: Moda i uroda

[ctx: Layout Category]
en: Food & Drink
pl: Jedzenie picie

[ctx: Layout Category]
en: Health & Fitness
pl: Zdrowie i Kondycja

[ctx: Layout Category]
en: Online Store
pl: Sklep internetowy

[ctx: Layout Category]
en: Services
pl: Usługi

[ctx: Layout Category]
en: Technology
pl: Technologia

en: Layout Name
pl: Nazwa układu

en: Layout Pack
pl: Pakiet układu

[ctx: Layout Pack]
en: Fashion
pl: Moda

[ctx: Layout Pack]
en: Layouts In This Pack
pl: Układy w tym pakiecie

[ctx: Layout Packs]
en: Manage Packs
pl: Zarządzaj pakietami

en: Layout Settings
pl: Ustawienia układu graficznego

en: Learn About Divi Cloud
pl: Dowiedz się o Divi Cloud

en: Learn More
pl: Ucz się więcej

en: Leave a Reply to %s
pl: Zostaw odpowiedź dla %s

en: Left
pl: Do lewej

en: Left Sidebar
pl: Lewy panel boczny

en: Left to Right
pl: Od lewej do prawej

en: Lengthen
pl: Przedłużać

en: Letter Spacing
pl: Rozstaw liter

en: Level up your efficiency with limitless AI content and image requests.
pl: Zwiększ swoją wydajność dzięki nieograniczonej liczbie żądań treści i obrazów AI.

en: Library
pl: Biblioteka

en: Light
pl: Jasne

en: Limit Google Fonts Support For Legacy Browsers
pl: Ogranicz obsługę Google Fonts dla starszych przeglądarek

en: Link
pl: Odnośnik

en: Link text
pl: Tekst odnośnika

en: List Items
pl: Lista przedmiotów

en: Live Preview
pl: Podgląd na żywo

en: Load Dynamic Stylesheet In-line
pl: Wczytaj dynamiczny arkusz stylów w wierszu

en: Load From Library
pl: Wczytaj z biblioteki

en: Locations
pl: Lokalizacje

en: Log In
pl: Zaloguj sie

en: Log In To Divi Cloud
pl: Zaloguj się do Divi Cloud

en: Login
pl: Logowanie

en: Logo Max Height
pl: Logo Max wysokość

en: Low
pl: Niski

en: Make Full Width
pl: Wymuś pełną szerokość

en: Manage Layouts
pl: Zarządzaj układami

en: Manage Un-widgetized Advertisements
pl: Zarządzaj ogłoszeniami reklamowymi

en: Manage Your Elegant Themes Account
pl: Zarządzaj kontem Elegant Themes

[ctx: Marketplace Page]
en: Seller
pl: Sprzedawca

en: Maximum
pl: Maksymalny

en: Medium
pl: Średni

en: Member Login
pl: Login zarejestrowanego użytkownika

en: Memory Limit Increase
pl: Zwiększenie limitu pamięci

en: Menu Height
pl: menu Wysokość

en: Menu Link Color
pl: Kolor linka menu

en: Menu Text Size
pl: Rozmiar tekstu menu

en: Menu Top Margin
pl: Górny margines menu

en: Menu Width
pl: Szerokość menu

en: Meta Font Style
pl: Styl czcionki w metadanych

en: Meta Letter Spacing
pl: Rozstaw liter w metadanych

en: Meta Line Height
pl: Wysokość linii metadanych

en: Meta Text Size
pl: Rozmiar tekstu metadanych

en: Mobile Menu
pl: Menu na urządzeniu przenośnym

en: Mobile Styles
pl: Style na urządzenia przenośne

en: Modification Strength
pl: Siła modyfikacji

en: Modification Type
pl: Typ modyfikacji

en: Modify
pl: Modyfikować

en: Modify Element
pl: Zmodyfikuj element

en: Modify Selected Image
pl: Modyfikuj wybrany obraz

en: Modify With AI
pl: Modyfikuj za pomocą AI

en: Modify the reference image with a loose sketch
pl: Zmodyfikuj obraz referencyjny za pomocą luźnego szkicu

en: Module Name
pl: Nazwa modułu

en: Module Name Prefix
pl: Prefiks nazwy modułu

en: Mood & Lighting
pl: Nastrój i oświetlenie

en: More Options
pl: Więcej możliwości

en: Most Used
pl: Najbardziej używane

en: Move
pl: Przenosić

en: Move To
pl: Przenieś do

en: Move To Divi Cloud
pl: Przenieś do Divi Cloud

en: Must Use Keywords
pl: Należy używać słów kluczowych

en: My Cloud
pl: Moja chmura

en: My Divi Cloud
pl: Moja Divi Cloud

en: My Library
pl: Moja Biblioteka

en: Name
pl: Nazwa

en: New Description
pl: Nowy opis

en: New Theme Options
pl: Nowe opcje motywu

en: New To Old
pl: Nowy do starego

en: New items are stored into %s library.
pl: Nowe elementy są przechowywane w bibliotece %s.

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Nowsze komentarze <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
pl: Następne

en: Next Entries &raquo;
pl: Kolejne wpisy &raquo;

en: No
pl: Nie

en: No Animation
pl: Brak animacji

en: No Context
pl: Brak kontekstu

en: No File Selected
pl: Nie wybrano pliku

en: No Repeat
pl: Bez powtarzania

en: No Results
pl: Brak wyników

en: No Results Found
pl: Nie znaleziono żadnych wyników

en: No Screenshot
pl: Brak zrzutu ekranu

en: No Sidebar
pl: Bez paska bocznego

en: No available options.
pl: Brak dostępnych opcji.

en: None
pl: Nic

en: Note: Color settings set above should be applied to the Default color scheme.
pl: Uwaga: Ustawienia koloru powyżej należy zastosować do domyślnego schematu kolorystycznego.

en: Nothing found
pl: Nic nie znaleziono

en: Nothing found in Trash
pl: Nic nie znaleziono w Koszu

en: Number of Posts displayed on Archive pages
pl: Liczba wpisów wyświetlanych na stronie archiwum

en: Number of Posts displayed on Category page
pl: Liczba wpisów wyświetlanych na stronie kategorii

en: Number of Posts displayed on Search pages
pl: Liczba wpisów wyświetlanych na stronach wyszukiwania

en: Number of Posts displayed on Tag pages
pl: Liczba wpisów wyświetlanych na stronnach znaczników

en: Number of Products displayed on WooCommerce archive pages
pl: Ilość produktów pokazywanych na stronach archiwum WooCommerce

en: Number of dropdown tiers shown
pl: Liczba pokazywanych poziomów rozwijania.

en: Off
pl: Wyłączone

en: Old To New
pl: Od starego do nowego

en: On
pl: Włączone

en: On Divi Cloud
pl: W Divi Cloud

en: Only Show
pl: Tylko pokaz

en: Only Show Icon on Hover
pl: Wyświetl ikonę tylko po najechaniu myszką

en: Only load external JavaScript libraries when they are needed by a specific Divi modules on the page. This removes unused JavaScript from the main scripts bundle and improves load times.
pl: Ładuj zewnętrzne biblioteki JavaScript tylko wtedy, gdy są potrzebne przez określone moduły Divi na stronie. Usuwa to nieużywany JavaScript z głównego pakietu skryptów i poprawia czas ładowania.

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
pl: na

en: Open in a new window
pl: Otwórz w nowym oknie

en: Open link in new window
pl: Otwórz odnośnik w nowym oknie

en: Options
pl: Opcje

en: Orange
pl: Pomarańczowy

en: Order Category Links by Ascending/Descending
pl: Układaj kategorie w kolejności rosnącej/malejącej

en: Order Pages Links by Ascending/Descending
pl: Układaj odnośniki w kolejności rosnącej/malejącej

en: Outset
pl: Na zewnątrz

[ctx: Page]
en: About
pl: O

[ctx: Page]
en: Careers
pl: Kariera

[ctx: Page]
en: Case Study
pl: Studium przypadku

[ctx: Page]
en: Categories
pl: Kategorie

[ctx: Page]
en: Contact
pl: Kontakt

[ctx: Page]
en: Designer
pl: Projektant

[ctx: Page]
en: Donate
pl: Podarować

[ctx: Page]
en: Events
pl: Wydarzenia

[ctx: Page]
en: Features
pl: Cechy

[ctx: Page]
en: Gallery
pl: Galeria

[ctx: Page]
en: Gallery 1
pl: Galeria 1

[ctx: Page]
en: Gallery 2
pl: Galeria 2

[ctx: Page]
en: Gallery 3
pl: Galeria 3

[ctx: Page]
en: Guide
pl: Przewodnik

[ctx: Page]
en: Home
pl: Dom

[ctx: Page]
en: Landing
pl: Lądowanie

[ctx: Page]
en: Market
pl: Rynek

[ctx: Page]
en: Portfolio
pl: Teczka

[ctx: Page]
en: Pricing
pl: cennik

[ctx: Page]
en: Project 1
pl: Projekt 1

[ctx: Page]
en: Project 2
pl: Projekt 2

[ctx: Page]
en: Services
pl: Usługi

[ctx: Page]
en: Shop
pl: Sklep

[ctx: Page]
en: Team
pl: Zespół

en: Page Layout
pl: Układ graficzny strony

[ctx: Page layout]
en: View Live Demo
pl: Zobacz demo na żywo

en: Pages
pl: Strony

en: Pages:
pl: Strony:

en: Paint Color
pl: Kolor farby

en: Paint over the area of the image that you would like to modify
pl: Zamaluj obszar obrazu, który chcesz zmodyfikować

en: Paintbrush Size
pl: Rozmiar pędzla

en: Painting
pl: Obraz

en: Paragraph
pl: Ustęp

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Password
pl: Hasło

en: Password Protected
pl: Strona chroniona hasłem

en: Password:
pl: Hasło:

en: Paste image url here, if you chose "images" slider type
pl: Jeśli wybierzesz slajder typu: "images" wklej tutaj adres URL

en: Performance
pl: Wydajność

en: Phone
pl: Telefon

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Photo Marketplace
pl: Rynek zdjęć

en: Photo Marketplace About Page
pl: Rynek zdjęć O stronie

en: Photo Marketplace Categories Page
pl: Strona kategorii rynku zdjęć

en: Photo Marketplace Contact Page
pl: Strona kontaktowa rynku zdjęć

en: Photo Marketplace Home Page
pl: Strona główna rynku zdjęć

en: Photo Marketplace Landing Page
pl: Strona docelowa rynku zdjęć

en: Photo Marketplace Pricing Page
pl: Strona z cenami rynku zdjęć

en: Photo Marketplace Seller Page
pl: Strona sprzedawcy na rynku zdjęć

en: Photographer
pl: Fotograf

en: Pink
pl: Różowy

en: Place Thumbs on Pages
pl: Umieszczaj miniaturki obrazków na stronach

en: Place Thumbs on Posts
pl: Umieszczaj miniaturki obrazków we wpisach

en: Place your adsense code here.
pl: Tutaj wpisz swój kod Google Adsense.

en: Please Log In Again
pl: Proszę, zaloguj się ponownie

en: Portability
pl: Ruchliwość

en: Portrait (3:4)
pl: Portret (3:4)

en: Post Title
pl: Tytuł posta

en: Post info section
pl: Sekcja z informacjami o wpisie

en: Posted on
pl: Opublikowano w dniu

en: Premade Layouts
pl: Gotowe układy

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Primary Menu
pl: Menu podstawowe

en: Primary Menu Background Color
pl: Podstawowy kolor tła menu

en: Primary Menu Bar
pl: Główny pasek menu

en: Primary Menu Link Color
pl: Pierwotne Menu link Kolor

en: Product Content
pl: Treść produktu

en: Project Navigation
pl: Nawigacja projektu

en: Published
pl: Opublikowany

en: Quick Actions
pl: Szybkie działania

en: RSS Icon Url
pl: Adres URL ikony kanałów RSS

en: Ratings
pl: Oceny

en: Read Divi Documentation
pl: Przeczytaj dokumentację Divi

en: Red
pl: Czerwony

en: Reference Content
pl: Treść referencyjna

en: Reference Image (Optional)
pl: Obraz referencyjny (opcjonalnie)

en: Reference Image Influence
pl: Wpływ obrazu referencyjnego

en: Refine Result
pl: Dopracuj wynik

en: Refine your prompt
pl: Doprecyzuj swój monit

en: Regenerate
pl: Zregenerować

en: Remove From Cloud
pl: Usuń z chmury

en: Remove From Favorites
pl: Usuń z ulubionych

en: Rename
pl: Przemianować

en: Replace Existing Code
pl: Zastąp istniejący kod

en: Replace Existing Content
pl: Zastąp istniejącą zawartość

en: Reset
pl: Resetuj

en: Reset to Defaults
pl: Zresetuj do ustawień domyślnych

en: Respectful
pl: Pełen szacunku

en: Restaurant
pl: Restauracja

en: Restaurant About Page
pl: Restauracja O stronie

en: Restaurant Blog Page
pl: Strona bloga restauracji

en: Restaurant Contact Page
pl: Strona kontaktowa restauracji

en: Restaurant Gallery Page
pl: Strona galerii restauracji

en: Restaurant Home Page
pl: Strona główna restauracji

en: Restaurant Landing Page
pl: Strona docelowa restauracji

en: Restaurant Shop Page
pl: Restauracja Sklep Strona

en: Restaurant Team Page
pl: Strona zespołu restauracji

en: Restore
pl: Przywrócić

en: Results
pl: Wyniki

en: Retry
pl: Spróbować ponownie

en: Rewrite With AI
pl: Przepisz z AI

en: Rewrite to be more engaging
pl: Napisz jeszcze raz, żeby był bardziej wciągający

en: Ridge
pl: Wypukłe

en: Right
pl: Do prawej

en: Right Sidebar
pl: Prawy panel boczny

en: Right to Left
pl: Od prawej do lewej

en: Role Editor
pl: Edytor roli

en: Row Height
pl: Wysokość wiersza

en: Row Name
pl: Nazwa wiersza

en: Row Name Prefix
pl: Prefiks nazwy wiersza

en: SaaS Company
pl: Firma SaaS

en: SaaS Company About Page
pl: Firma SaaS O stronie

en: SaaS Company Careers Page
pl: Strona kariery firmy SaaS

en: SaaS Company Contact Page
pl: Strona kontaktowa firmy SaaS

en: SaaS Company Documentation Page
pl: Strona dokumentacji firmy SaaS

en: SaaS Company Features Page
pl: Strona funkcji SaaS firmy

en: SaaS Company Landing Page
pl: Strona docelowa firmy SaaS

en: SaaS Company Pricing Page
pl: Strona cenowa firmy SaaS

en: Save %s
pl: Zapisz %s

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save Items To Divi Cloud
pl: Zapisz elementy w Divi Cloud

en: Save Selection Only
pl: Zapisz tylko wybór

en: Save Theme Options
pl: Zapisz opcje motywu

en: Save To Divi Cloud
pl: Zapisz Divi Cloud

en: Save To Library
pl: Zapisz w bibliotece

en: Save as Global
pl: Zapisz jako globalny

en: Save items to the Divi Cloud for later use.
pl: Zapisz elementy w Divi Cloud do późniejszego wykorzystania.

en: Save this %s to the Divi Library for later use.
pl: Zapisz ten %s w Bibliotece Divi do późniejszego wykorzystania.

en: Save unlimited layouts, theme builder templates, code snippets and more to Divi Cloud.
pl: Zapisuj nieograniczoną liczbę układów, szablonów do tworzenia motywów, fragmentów kodu i nie tylko w Divi Cloud.

en: Scroll
pl: Przewiń

en: Search
pl: Szukaj

en: Search &hellip;
pl: Wyszukiwanie &hellip;

en: Search Bar Background Color
pl: Szukaj koloru tła paska

en: Search Bar Text Color
pl: Szukaj koloru paska

en: Search For Categories
pl: Wyszukaj kategorie

en: Search For Layouts
pl: Wyszukaj układy

en: Search For Packs
pl: Wyszukaj pakiety

en: Search Results for: %s
pl: Wyniki wyszukiwania dla: %s

en: Search Theme Options
pl: Wyszukaj opcje motywu

en: Search for:
pl: Szukaj:

en: Search results for "%s"
pl: Przeszukaj wyniki dla frazy "%s"

en: Secondary Menu
pl: Menu drugorzędne

en: Secondary Menu Background Color
pl: Dodatkowy kolor tła menu

en: Secondary Menu Bar
pl: Dodatkowy pasek menu

en: Secondary Menu Link Color
pl: Wtórna Menu link Kolor

en: Section Height
pl: Wysokość sekcji

en: Section Name
pl: Nazwa sekcji

en: Section Name Prefix
pl: Prefiks nazwy sekcji

en: Select
pl: Wybierz

en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: Select Animation Effect
pl: Zaznacz efekt animacji

en: Select Icon
pl: Wybierz ikonę

en: Select Mood
pl: Wybierz Nastrój

en: Select Page
pl: Zaznacz stronę

en: Select Slider Type here
pl: Zaznacz tutaj rodzaj slajdera

en: Select between expanded and closed state
pl: Wybierz status rozwinięty lub zwinięty

en: Select yes if the link should be opened in a new window
pl: Jeśli odnośnik ma się otwierać w nowym oknie, zaznacz „tak”

en: Select your desired enhancements. Your image will be sent back through Divi AI and re-imagined to achieve the desired result.
pl: Wybierz żądane ulepszenia. Twój obraz zostanie odesłany przez Divi AI i ponownie przetworzony, aby osiągnąć pożądany rezultat.

en: Sentences
pl: Zdania

[ctx: Services/Plans Page]
en: Packages
pl: Pakiety

en: Set As Logo
pl: Ustaw jako logo

en: Set the height of image in pixels.
pl: Ustaw wysokość obrazu w pikselach.

en: Set the width of image in pixels.
pl: Ustaw szerokość obrazu w pikselach.

en: Share With My Team
pl: Udostępnij mojemu zespołowi

en: Share Your Divi Cloud With Your Team
pl: Udostępnij swoją Divi Cloud swojemu zespołowi

en: Shared With Me
pl: Podziel sie ze mna

en: Shop Page & Category Page Layout for WooCommerce
pl: Układ graficzny strony sklepu i strony kategorii do WooCommerce

en: Shorten
pl: Skracać

en: Show
pl: Pokaż

en: Show Facebook Icon
pl: Pokaż ikonę portalu Facebook

en: Show Instagram Icon
pl: Pokaż ikonę Instagram

en: Show RSS Icon
pl: Pokaż ikonę kanałów RSS

en: Show Search Icon
pl: Pokaż ikonę wyszukiwania

en: Show Social Icons
pl: Wyświetl ikony społecznościowe

en: Show Thumbs on Index pages
pl: Pokaż miniaturki obrazków na stronach indeksowanych

en: Show Top Bar
pl: Pokaż górny pasek narzędzi

en: Show X Icon
pl: Pokaż ikonę X

en: Show comments on pages
pl: Pokaż komentarze na stronach

en: Show comments on posts
pl: Pokaż komentarze we wpisach

en: Show dropdown menus
pl: Pokaż menu rozwijane

en: Sidebar
pl: Panel boczny

en: Sidebar Layout
pl: Układ paska bocznego

en: Sidebar Width
pl: Szerokość paska bocznego

en: Sign In To Divi Cloud
pl: Zaloguj się do Divi Cloud

en: Sign Out Of Divi Cloud
pl: Wyloguj się z Divi Cloud

en: Sign in to your Elegant Themes account using the pop-up to activate Divi Cloud.
pl: Zaloguj się na swoje konto Elegant Themes za pomocą wyskakującego okienka, aby aktywować Divi Cloud.

en: Simplify
pl: Uproszczać

en: Single Page Layout
pl: Układ graficzny z jedną stroną

en: Single Post Layout
pl: Układ graficzny z jednym wpisem

en: Single Post Page SEO
pl: SEO – strona z pojedynczym wpisem

en: Site Identity
pl: Tożsamość strony

en: Size
pl: Rozmiar

en: Skills
pl: Umiejętności

en: Slide
pl: Slajd

en: Slide In
pl: Wsuwanie

en: Slide In & Fullscreen Header Settings
pl: Ustawienia wsuwającego się i pełnoekranowego nagłówka

en: Slider Type
pl: Rodzaj slajdera

en: Smooth Scrolling
pl: Płynne przewijanie

en: Social Icon Color
pl: Kolor ikony społecznościowej

en: Social Icon Size
pl: Rozmiar ikony społecznościowej

en: Social Media Post
pl: Post w mediach społecznościowych

en: Solid
pl: Jednolite

en: Some third party scripts may be incorrectly enqueued without declaring jQuery as dependency. If jQuery is deferred, these scripts could break. If you are experiencing console errors after enabling the "Defer jQuery And jQuery Migrate" option, you can enable this option, which will load an additional compatibility script that will attempt to solve the issue. You can turn this feature off if everything is working fine without it.
pl: Niektóre skrypty innych firm mogą być nieprawidłowo umieszczane w kolejce bez deklarowania jQuery jako zależności. Jeśli jQuery jest odroczone, te skrypty mogą się zepsuć. Jeśli po włączeniu opcji „Odrocz jQuery And jQuery Migrate” występują błędy konsoli, możesz włączyć tę opcję, co spowoduje załadowanie dodatkowego skryptu zgodności, który będzie próbował rozwiązać problem. Możesz wyłączyć tę funkcję, jeśli bez niej wszystko działa dobrze.

en: Something went wrong. Please try again later or try different request.
pl: Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później lub spróbuj innego żądania.

en: Sort
pl: Sortować

en: Sort Categories Links by Name/ID/Slug/Count/Term Group
pl: Sortuj odnośniki kategorii według grupy Name/ID/Slug/Count/Term

en: Sort Pages Links
pl: Sortuj odnośniki do stron

en: Split Into Modules
pl: Podzielone na moduły

en: Split Into Rows
pl: Podziel na rzędy

en: Split Into Sections
pl: Podziel na sekcje

en: Split Layout Into Sections
pl: Podziel układ na sekcje

en: Split Row Into Modules
pl: Podziel wiersz na moduły

en: Split Section Into Rows
pl: Podziel sekcję na wiersze

en: Square (1:1)
pl: Kwadrat (1:1)

en: Start Collaborating!
pl: Rozpocznij współpracę!

en: Start Over
pl: Zacząć od nowa

en: State
pl: Status

en: Stretch Background Image
pl: Rozciągnij obrazek tła

en: Submit
pl: Prześlij

en: Submit Comment
pl: Prześlij komentarz

en: Submit a Comment
pl: Prześlij komentarz

en: Supply Divi AI with a reference image. This image will be combined with your image description to create the final image. Reference images are a great way to inform Divi AI about a desired composition or style while altering the subject matter of the reference image using your image description.
pl: Dostarcz Divi AI obraz referencyjny. Ten obraz zostanie połączony z opisem obrazu, aby utworzyć ostateczny obraz. Obrazy referencyjne to świetny sposób na poinformowanie Divi AI o pożądanej kompozycji lub stylu, jednocześnie zmieniając temat obrazu referencyjnego za pomocą opisu obrazu.

en: Supply Divi AI with additional context. The chosen context will alter the results and help Divi AI create relevant content.
pl: Dostarcz Divi AI dodatkowy kontekst. Wybrany kontekst zmieni wyniki i pomoże Divi AI stworzyć odpowiednią treść.

en: Tab Content
pl: Treść zakładki

en: Tab Text
pl: Tekst zakładki

en: Tag
pl: Etykietka

en: Tags
pl: Tagi

en: Team Sidebar
pl: Pasek boczny zespołu

en: Tell Divi AI about the content you would like it to write.
pl: Powiedz Divi AI o treści, którą chcesz, aby napisała.

en: Tell Divi AI about the image you would like it to create.
pl: Powiedz Divi AI o obrazie, który chcesz, aby stworzyła.

en: Tell Divi AI how long you want the content it generates to be. The output will be close to, but not exactly equal to, the length you define.
pl: Powiedz Divi AI, jak długo chcesz, aby generowana przez nią treść była dostępna. Dane wyjściowe będą zbliżone do zdefiniowanej długości, ale nie dokładnie takie same.

en: Tell Divi AI how you would like it to fill in the blank area of your expanded image.
pl: Powiedz Divi AI, jak chcesz, aby wypełniła pusty obszar rozwiniętego obrazu.

en: Tell Divi AI how you would like to change the image. Your changes will be applied to the area you select using the Image Selection or Image Sketch interface.
pl: Powiedz Divi AI, jak chcesz zmienić obraz. Zmiany zostaną zastosowane do obszaru wybranego za pomocą interfejsu Wybór obrazu lub Szkic obrazu.

en: Tell Divi AI what kind of image you want it to create. Be as descriptive as you like!
pl: Powiedz Divi AI, jaki obraz chcesz, aby stworzyła. Opisuj tak, jak chcesz!

en: Tell Divi AI what you want it to write about. Talk to it like you would a person.
pl: Powiedz Divi AI, o czym chcesz, żeby pisała. Rozmawiaj z nim tak, jakbyś był człowiekiem.

en: Tell Divi AI what you want to achieve using custom code. Divi AI will respond appropriately based on the element and code field you are editing.
pl: Powiedz Divi AI, co chcesz osiągnąć, używając niestandardowego kodu. Divi AI zareaguje odpowiednio w zależności od edytowanego elementu i pola kodu.

en: Text
pl: Tekst

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Text Size
pl: Rozmiar tekstu

en: The Divi Marketplace is full of thousands of additional layouts!
pl: Divi Marketplace jest pełen tysięcy dodatkowych układów!

en: The Divi icon font is broken up into various subsets. These subsets are loaded only when needed based on the modules and features used on each page. If you need access to the entire icon font on all pages (for example, if you are using our icon font in your child theme), then you can disable this option and load the entire icon font library on all pages.
pl: Czcionka ikony Divi jest podzielona na różne podzbiory. Te podzbiory są ładowane tylko wtedy, gdy są potrzebne, na podstawie modułów i funkcji używanych na każdej stronie. Jeśli potrzebujesz dostępu do całej czcionki ikon na wszystkich stronach (na przykład, jeśli używasz naszej czcionki ikon w motywie potomnym), możesz wyłączyć tę opcję i załadować całą bibliotekę czcionek ikon na wszystkich stronach.

en: The Item couldn't be downloaded. Please try after a while.
pl: Nie można pobrać elementu. Spróbuj za chwilę.

en: The Maps module uses the Google Maps API and requires a valid Google API Key to function. Before using the map module, please make sure you have added your API key here. Learn more about how to create your Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">here</a>.
pl: Moduł Mapy korzysta z Google Maps API i do działania wymaga prawidłowego klucza Google API. Przed użyciem modułu mapy upewnij się, że dodałeś tutaj swój klucz API. Dowiedz się więcej o tym, jak utworzyć klucz Google API Key <a target="_blank" href="%1$s">tutaj</a>.

en: The action failed in the following clouds.
pl: Akcja nie powiodła się w kolejnych chmurach.

en: The higher the enhancement strength, the more power is given to Divi AI to re-imagine the original image. A higher strength will increase the enhancement effect, but it will also result in greater changes to the original subject matter.
pl: Im wyższa siła wzmocnienia, tym większa moc Divi AI do ponownego wyobrażenia sobie oryginalnego obrazu. Wyższa siła zwiększy efekt wzmocnienia, ale spowoduje również większe zmiany w oryginalnym przedmiocie.

en: The higher the modification strength, the more power your prompt has to modify the original image. Reducing the strength will result in more minimal changes.
pl: Im wyższa siła modyfikacji, tym większa moc zachęty do modyfikacji oryginalnego obrazu. Zmniejszenie siły spowoduje bardziej minimalne zmiany.

en: The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.
pl: Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

en: The size of the image must be less than 10MB.
pl: Rozmiar obrazu musi być mniejszy niż 10MB.

en: Theme Accent Color
pl: Kolor akcentu tematycznego

en: Theme Customizer
pl: Stylista tematów

en: Theme Option
pl: Opcja motywu

en: Theme Options
pl: Opcje szablonów graficznych

en: Theme Options Library
pl: Biblioteka opcji motywów

en: These words will be forced to appear in the content. This is useful for SEO when optimizing for specific keywords, for example.
pl: Słowa te będą zmuszone pojawić się w treści. Jest to przydatne w przypadku SEO, na przykład podczas optymalizacji pod kątem określonych słów kluczowych.

en: This Module Content
pl: Treść tego modułu

en: This Page Content
pl: Treść tej strony

en: This Section Content
pl: Treść tej sekcji

en: This Website
pl: Ta strona internetowa

en: This is the username that you use to access the Members Area on elegantthemes.com.
pl: To jest nazwa użytkownika, której używasz, aby uzyskać dostęp do Obszaru Członkowskiego na elegantthemes.com.

en: This option allows you to change how your dates are displayed. For more information please refer to the WordPress codex here:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatting Date and Time</a>
pl: Ta opcja umożliwia zmianę sposobu wyświetlania dat. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w kodeksie CMS WordPress tutaj:<a href='http://codex.wordpress.org/Formatting_Date_and_Time' target='_blank'>Formatowanie daty i czasu</a>

en: This option dequeues the Divi style.css file and prints the contents in-line. This removes a render blocking request and improves the PageSpeed scores of individual pages. However, it also prevents the style.css file from being cached. Since the stylesheet is small, it's recommended to keep this option enabled.
pl: Ta opcja usuwa z kolejki plik Divi style.css i drukuje zawartość w linii. Spowoduje to usunięcie żądania blokowania renderowania i poprawę wyników PageSpeed poszczególnych stron. Jednak zapobiega również buforowaniu pliku style.css. Ponieważ arkusz stylów jest mały, zaleca się pozostawienie tej opcji włączonej.

en: This options allows you to control how many teirs your pages dropdown menu has. Increasing the number allows for additional menu items to be shown.
pl: Te opcje umożliwiają kontrolę liczby poziomów rozwijania menu rozwijalnego na Twoich stronach. Zwiększenie ich liczby umożliwi pokazywanie dodatkowych elementów menu.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
pl: Ten wpis jest chroniony hasłem. Aby zobaczyć komentarze, wpisz hasło.

en: This will enable Google Fonts for Non-English languages.
pl: Spowoduje to włączenie Google Fonts do języków innych niż angielski.

en: This will enable the use of excerpts in posts or pages.
pl: Ta opcja umożliwi stosowanie fragmentów we wpisach lub na stronach.

en: This will return all of the settings throughout the options page to their default values. <strong>Are you sure you want to do this?</strong>
pl: Spowoduje to przywrócenie wartości domyślnych wszystkich ustawień na stronie opcji. <strong>Czy na pewno chcesz to zrobić?</strong>

en: Tile
pl: Kafelkowanie

en: Tile Horizontally
pl: Kafelkuj poziomo

en: Tile Vertically
pl: Kafelkuj pionowo

en: Title
pl: Tytuł

en: To enable Divi Cloud on this website, log in to your Elegant Themes account
pl: Aby włączyć Divi Cloud na tej stronie, zaloguj się na swoje konto Elegant Themes

en: To modify or add to an element that already exists in the image, choose Modify Element. To add something brand new and unrelated to the original image, choose Add Element.
pl: Aby zmodyfikować lub dodać element, który już istnieje na obrazie, wybierz Modyfikuj element. Aby dodać coś zupełnie nowego i niezwiązanego z oryginalnym obrazem, wybierz opcję Dodaj element.

en: To view this protected post, enter the password below
pl: Aby zobaczyć chroniony post, wprowadź hasło poniżej

en: Tone of Voice
pl: Ton głosu

en: Top
pl: U góry

en: Top Bar Text Color
pl: Kolor tekstu górnego paska narzędzi

en: Top Bar Text Size
pl: Rozmiar tekstu górnego paska narzędzi

en: Top to Bottom
pl: Od góry do dołu

en: Trackbacks/Pingbacks
pl: Funkcja trackback/Funkcja pingback

en: Translate
pl: Tłumaczyć

en: Trash
pl: Śmieci

en: Trash storage for Divi Cloud is limited to 50 items for free accounts. Once your trash exceeds 50 items, the oldest items in your trashed will be permanently deleted to make room for new items. Purchase a <a href="%s" target="_blank">Divi Cloud Membership</a> for unlimited storage.
pl: Przechowywanie śmieci w Divi Cloud jest ograniczone do 50 pozycji dla darmowych kont. Gdy zawartość kosza przekroczy 50 elementów, najstarsze elementy w koszu zostaną trwale usunięte, aby zrobić miejsce na nowe elementy. Kup <a href="%s" target="_blank">członkostwo Divi Cloud</a>, aby uzyskać nieograniczoną przestrzeń dyskową.

en: Travel Agency
pl: Biuro podróży

en: Travel Agency About Page
pl: Biuro podróży O stronie

en: Travel Agency Blog Page
pl: Strona bloga biura podróży

en: Travel Agency Contact Page
pl: Strona kontaktowa biura podróży

en: Travel Agency Home Page
pl: Strona główna biura podróży

en: Travel Agency Landing Page
pl: Strona docelowa biura podróży

en: Travel Agency Packages Page
pl: Strona Pakietów Biura Podróży

en: Travel Agency Shop Page
pl: Strona sklepu biura podróży

en: Travel Agency Team Page
pl: Strona zespołu biura podróży

en: Tweet
pl: Tweetnij

en: Type
pl: Rodzaj

en: Type of the box
pl: Rodzaj ramki

en: Typography
pl: Typografia

en: Uh Oh!
pl: O o!

en: Uh Oh! You have reached your Divi Cloud quota.
pl: O o! Osiągnięto limit Divi Cloud.

en: Underline
pl: Podkreślenie

en: Unlock Unlimited Divi Cloud Storage
pl: Odblokuj nieograniczoną pamięć Divi Cloud

en: Untagged
pl: Nieoznakowane

en: Upgrade
pl: Aktualizacja

en: Upgrade Your Divi Cloud
pl: Uaktualnij swoją Divi Cloud

en: Upgrade to Divi AI Unlimited
pl: Uaktualnij do Divi AI Unlimited

en: Upgrade to Unlimited Cloud Storage!
pl: Uaktualnij do nieograniczonej przestrzeni dyskowej w chmurze!

en: Upgrade to Unlimited Divi Cloud Storage!
pl: Uaktualnij do nieograniczonej przestrzeni dyskowej Divi Cloud!

en: Upload
pl: Prześlij

en: Upload a Reference Image
pl: Prześlij obraz referencyjny

en: Uppercase
pl: Wersaliki

en: Upscale
pl: Ekskluzywny

en: Upscale Image
pl: Ekskluzywny obraz

en: Url
pl: URL

en: Use Background Color
pl: Zastosuj kolor tła

en: Use Custom Sidebar Width
pl: Użyj niestandardowej Sidebar Szerokość

en: Use Google Fonts
pl: Użyj Google Fonts

en: Use Relative Image Paths
pl: Używaj względnych ścieżek obrazu

en: Use This Code
pl: Użyj tego kodu

en: Use This Image
pl: Użyj tego obrazu

en: Use This Text
pl: Użyj tego tekstu

en: Use excerpts when defined
pl: Jeśli tak określono, używaj fragmentów

en: Use resizing
pl: Zastosuj zmianę rozmiaru

en: Use selection as reference
pl: Użyj wyboru jako odniesienia

en: Use your original image as reference in the selected area. Changes will be more seamlessly integrated into the modified image.
pl: Użyj oryginalnego obrazu jako odniesienia w wybranym obszarze. Zmiany zostaną lepiej zintegrowane ze zmodyfikowanym obrazem.

en: Used for icon button type
pl: Używane do przycisku ikony

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Vector Graphic
pl: Grafika wektorowa

en: Vertical Menu Orientation
pl: Pionowa orientacja menu

en: Vertically Centered
pl: Pionowo wyśrodkowana

en: View Details
pl: Pokaż szczegóły

en: View Theme Options
pl: Wyświetl opcje motywu

en: View in Divi Marketplace
pl: Zobacz w Divi Marketplace

en: Warning: This can cause JavaScript errors in some cases and should be used with care. When enabled, scripts registered by plugins and themes will be deferred to improve performance and jQuery will always be loaded in the body.
pl: Ostrzeżenie: w niektórych przypadkach może to powodować błędy JavaScript i należy z niego korzystać ostrożnie. Po włączeniu skrypty zarejestrowane przez wtyczki i motywy zostaną odroczone w celu poprawy wydajności, a jQuery będzie zawsze ładowane w treści.

en: Watch video tutorials
pl: Oglądaj tutoriale wideo

en: Watercolor
pl: Akwarela

en: Web Agency
pl: Agencja internetowa

en: Web Agency Careers Page
pl: Strona kariery w agencji internetowej

en: Web Agency Contact Page
pl: Strona kontaktowa agencji internetowej

en: Web Agency Home Page
pl: Strona główna agencji internetowej

en: Web Agency Landing Page
pl: Strona docelowa agencji internetowej

en: Web Agency Portfolio Page
pl: Strona portfolio agencji internetowej

en: Web Agency Pricing Page
pl: Strona z cenami agencji internetowej

en: Web Agency Services Page
pl: Strona usług agencji internetowej

en: Website Content Width
pl: Szerokość zawartości strony internetowej

en: Website Gutter Width
pl: Rozstaw kolumn na stronie internetowej

en: Wedding
pl: Ślub

en: Wedding About Page
pl: Ślub o stronie

en: Wedding Blog Page
pl: Strona bloga ślubnego

en: Wedding Contact Page
pl: Strona kontaktowa ślubna

en: Wedding Details Page
pl: Strona szczegółów ślubu

en: Wedding Gallery Page
pl: Strona Galerii Ślubnej

en: Wedding Home Page
pl: Strona główna ślubu

en: Welcome to Divi! Before diving in to your new theme, please visit the <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a> page for access to dozens of in-depth tutorials.
pl: Witamy w Divi! Przed rozpoczęciem nowego tematu, prosimy odwiedzić stronę internetową <a style="color: #fff; font-weight: bold;" href="%1$s" target="_blank">Divi Documentation</a>, aby uzyskać dostęp do kilkudziesięciu szczegółowych samouczków.

en: What are you writing about?
pl: O czym ty piszesz?

en: What language should Divi AI write in? Divi AI can write in over 26 languages!
pl: W jakim języku powinna pisać Divi AI? Divi AI potrafi pisać w ponad 26 językach!

en: What type of content are you writing? This will help Divi AI tailor the output to your desired format.
pl: Jakiego rodzaju treści piszesz? Pomoże to Divi AI dostosować dane wyjściowe do żądanego formatu.

en: What would you like to create using custom code?
pl: Co chciałbyś stworzyć przy użyciu niestandardowego kodu?

en: When Critical CSS is enabled, Divi determines an "above the fold threshold" and defers all styles for elements below the fold. However, this threshold is just a estimate and can vary on different devices. Increasing threshold height will deffer fewer styles, resulting in slightly slower load times but less of a chance for Cumulative Layout Shifts to occur. If you are experiencing CLS issues you can increase the threshold height.
pl: Gdy krytyczny CSS jest włączony, Divi określa „powyżej progu zgięcia” i odracza wszystkie style dla elementów poniżej zgięcia. Jednak ten próg jest tylko szacunkiem i może się różnić na różnych urządzeniach. Zwiększenie wysokości progu spowoduje przesunięcie mniejszej liczby stylów, co spowoduje nieco wolniejsze wczytywanie, ale mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia skumulowanych zmian układu. Jeśli masz problemy z CLS, możesz zwiększyć wysokość progu.

en: When possible, jQuery and jQuery Migrate will be moved to the body to speed up load times. If a third party plugin registers jQuery as a dependency, it will be moved back to the head.
pl: Jeśli to możliwe, jQuery i jQuery Migrate zostaną przeniesione do treści, aby przyspieszyć czas ładowania. Jeśli wtyczka innej firmy zarejestruje jQuery jako zależność, zostanie przeniesiona z powrotem do głowy.

en: When you define your keywords using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the meta keywords you would like to use, separated by comas.
pl: Definiując słowa kluczowe za pomocą pól niestandardowych należy użyć tej wartości jako nazwy niestandardowej. Wartością Twojego pola niestandardowego powinny być niestandardowe słowa kluczowe, których chcesz użyć.

en: When you define your meta description using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom description you would like to use.
pl: Definiując opis za pomocą pól niestandardowych należy użyć tej wartości jako nazwy niestandardowej. Wartością Twojego pola niestandardowego powinien być niestandardowy opis, którego chcesz użyć.

en: When you define your title using custom fields you should use this value for the custom field Name. The Value of your custom field should be the custom title you would like to use.
pl: Definiując tytuł za pomocą pól niestandardowych należy użyć tej wartości jako nazwy niestandardowej. Wartością Twojego pola niestandardowego powinien być niestandardowy tytuł, którego chcesz użyć.

en: When you save layouts to Divi Cloud, they become available on every website you build.
pl: Kiedy zapiszesz układy w Divi Cloud, staną się one dostępne na każdej tworzonej przez Ciebie stronie internetowej.

en: When you sync %s to Divi Cloud, they become available on every website you build.
pl: Kiedy zsynchronizujesz %s z Divi Cloud, staną się one dostępne na każdej tworzonej przez Ciebie stronie internetowej.

en: Widget Bullet Color
pl: Kolor punktów dla widgetu

en: Widget Header Color
pl: Kolor nagłówka dla widgetu

en: Widget Link Color
pl: Kolor linku dla widgetu

en: Widget Text Color
pl: Kolor tekstu dla widgetu

en: Widgets
pl: Widgety

en: Width
pl: Szerokość

[ctx: WooCommerce items number]
en: %1$s Item | %1$s Items
pl[0]: Element %1$s
pl[1]: Elementy %1$s
pl[2]: Elementy %1$s

en: WordPress loads it's own WordPress emojis. Modern browsers support native emojis, making WordPress's emojis unnecessary in most cases. Removing WordPress emojis removes unneeded assets and improves performance.
pl: WordPress ładuje własne emotikony WordPress. Nowoczesne przeglądarki obsługują natywne emotikony, dzięki czemu w większości przypadków emotikony WordPress są niepotrzebne. Usunięcie emotikonów WordPress usuwa niepotrzebne zasoby i poprawia wydajność.

en: Words
pl: Słowa

en: Write %s With AI
pl: Napisz %s za pomocą AI

en: X Profile Url
pl: URL profilu X

en: Yes
pl: Tak

en: Yoga Studio
pl: Studio jogi

en: Yoga Studio About Page
pl: Studio jogi O stronie

en: Yoga Studio Blog Page
pl: Strona bloga Studio jogi

en: Yoga Studio Classes Page
pl: Strona zajęć w studio jogi

en: Yoga Studio Contact Page
pl: Studio jogi Strona kontaktowa

en: Yoga Studio Home Page
pl: Strona główna studia jogi

en: Yoga Studio Landing Page
pl: Strona docelowa studia jogi

en: Yoga Studio Team Page
pl: Strona zespołu Studio jogi

en: You can continue to alter and improve the content that was generated by giving AI further instructions.
pl: Możesz nadal zmieniać i ulepszać wygenerowaną treść, wydając AI dalsze instrukcje.

en: You can disable this option if you want to remove the comments and comment form from single post pages.
pl: Tę opcję można wyłączyć, jeśli chcesz usunąć z wpisów komentarze i formularze komentarzy.

en: You can find your API Key <a href="%s" target="_blank">here</a>.
pl: Klucz API znajdziesz <a href="%s" target="_blank">tutaj</a>.

en: You can try out Divi AI 100 times
pl: Możesz wypróbować Divi AI 100 razy

en: You don't have pages
pl: Nie masz żadnych stron

en: You have hit your 500MB Limit. To continue to save items to your Divi Cloud, you must delete some of your existing items to free up space or upgrade your Divi Cloud storage.
pl: Osiągnąłeś limit 500MB. Aby nadal zapisywać elementy w Divi Cloud, musisz usunąć niektóre z istniejących elementów, aby zwolnić miejsce lub uaktualnić pamięć Divi Cloud.

en: You have to update Divi in order to use AI.
pl: Aby korzystać z AI, musisz zaktualizować Divi.

en: Your %1$s subscription has expired. In order to download Premade Layouts from the %2$s Library you must <a href="%3$s" target="_blank">renew your subscription</a>.
pl: Twoja subskrypcja %1$s wygasła. Aby pobrać gotowe układy z biblioteki %2$s, musisz <a href="%3$s" target="_blank">odnów subskrypcję</a>.

en: Your Divi AI usage limit has been exceeded. Upgrade Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
pl: Twój limit wykorzystania Divi AI został przekroczony. Uaktualnij członkostwo Divi AI, aby korzystać z Divi AI bez żadnych ograniczeń!

en: Your Divi Cloud Session Has Ended
pl: Twoja sesja Divi Cloud dobiegła końca

en: Your Divi Cloud membership has expired
pl: Twoje członkostwo w Divi Cloud wygasło

en: Your Divi Cloud membership has expired. To access items stored on your cloud, please <a href="%s" target="_blank">renew your Divi Cloud membership</a>.
pl: Twoje członkostwo w Divi Cloud wygasło. Aby uzyskać dostęp do elementów przechowywanych w chmurze, <a href="%s" target="_blank">odnów członkostwo Divi Cloud</a>.

en: Your Divi Cloud session has ended. Please try logging in again. If you continue to experience authorization failures, try closing Library modal and opening it again so that your authorization token can be regenerated.
pl: Twoja sesja Divi Cloud zakończyła się. Proszę spróbować zalogować się ponownie. Jeśli nadal występują błędy autoryzacji, spróbuj zamknąć modalną bibliotekę i otworzyć ją ponownie, aby można było ponownie wygenerować token autoryzacji.

en: Your Existing Pages
pl: Twoje istniejące strony

en: Your Saved Layouts
pl: Twoje zapisane układy

en: Your free Divi AI usage limit has been exceeded. Purchase a Divi AI membership to use Divi AI without any limits!
pl: Twój limit bezpłatnego wykorzystania Divi AI został przekroczony. Kup członkostwo Divi AI, aby korzystać z Divi AI bez żadnych ograniczeń!

en: Your image will be upscaled to the size defined here.
pl: Twój obraz zostanie przeskalowany do zdefiniowanego tutaj rozmiaru.

[ctx: clear static resources]
en: Clear
pl: Jasny

en: comments
pl: Komentarze

[ctx: documentation links]
en: Support
pl: Wsparcie

en: for free. Upgrade to enjoy
pl: za darmo. Uaktualnij, aby cieszyć się

[ctx: general options]
en: General
pl: Generał

en: hide error message
pl: ukryj komunikat o błędzie

[ctx: integrate third-party code]
en: Integration
pl: Integracja

[ctx: navigation menu]
en: Navigation
pl: Nawigacja

[ctx: page/post]
en: Layout
pl: Układ

en: settings reset.
pl: zresetowano ustawienia.

en: settings saved.
pl: zapisano ustawienia.

en: show error message
pl: pokaż komunikat o błędzie

[ctx: site ads placement areas]
en: Ads
pl: Reklamy

[ctx: site color scheme]
en: Colorization
pl: Barwienie

[ctx: theme updates]
en: Updates
pl: Aktualizacje

en: unlimited usage.
pl: nieograniczone wykorzystanie.

en: you don't have sufficient permissions to access this page
pl: nie masz wystarczających uprawnień do dostępu do tej strony
